Neler Yeni

AMD'den Bıktım Artık...

amd fanboylar haha atmaya devam edin wattman yazılımsal abiii diyerek kendinizi avutursunuz anca bal gibi de donanımsal tamamen amd nin çöp olmasından kaynaklanıyor yazılımsal olsa 500 kere düzelmişti ee napsın adamlar bukadar ucuza çöp kart üretince bir yerlerden açık veriyor işte

Can...

80+ Platinum

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,529
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
amd fanboylar haha atmaya devam edin wattman yazılımsal abiii diyerek kendinizi avutursunuz anca bal gibi de donanımsal tamamen amd nin çöp olmasından kaynaklanıyor yazılımsal olsa 500 kere düzelmişti ee napsın adamlar bukadar ucuza çöp kart üretince bir yerlerden açık veriyor işte
donanimsal olsa ben niye yemiyorum? ya da tanidigim 20-30 kisi niye yemiyor bizim kartlar daha iyi mi uretilmis :D

Miluidor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Kutay
Hocam tek tük yaşadığınız sürücü kaynaklı problemleri burada kartların hepsi sorunluymuşcasına yazıp milletin aklını bulandırmayın. Fanboylukla falan bir alakası yok bunun dediğiniz kartlar sıkıntılı olsa dünya çalkalanır zaten. Ufak tefek yaşadığınız sorunları büyütüp çamur atıp durmayın, asıl siz fanboyluk yapıyorsunuz. Kartın sorunluysa gönderirsin servisine gerekirse yenisini gönderirler. Ayrıca kimse sizi zorlamıyor AMD kart alın diye. Madem sorunlu olduğunu biliyorsun git Nvidia kart al o zaman. 1 aydır RX 6600 kullanıyorum hem de yıllardır çamur attığınız Sapphire'ın RX6600 ünü. Bir sürü farklı, eski yeni, DirectX 11 - 12 - Vulkan oyunda denedim kartta drop, çökme falan yok. Saat gibi çalışıyor kart.

Can...

80+ Platinum
Hocam tek tük yaşadığınız sürücü kaynaklı problemleri burada kartların hepsi sorunluymuşcasına yazıp milletin aklını bulandırmayın. Fanboylukla falan bir alakası yok bunun dediğiniz kartlar sıkıntılı olsa dünya çalkalanır zaten. Ufak tefek yaşadığınız sorunları büyütüp çamur atıp durmayın, asıl siz fanboyluk yapıyorsunuz. Kartın sorunluysa gönderirsin servisine gerekirse yenisini gönderirler. Ayrıca kimse sizi zorlamıyor AMD kart alın diye. Madem sorunlu olduğunu biliyorsun git Nvidia kart al o zaman. 1 aydır RX 6600 kullanıyorum hem de yıllardır çamur attığınız Sapphire'ın RX6600 ünü. Bir sürü farklı, eski yeni, DirectX 11 - 12 - Vulkan oyunda denedim kartta drop, çökme falan yok. Saat gibi çalışıyor kart.
Tabi ya bi sen zekisin kesin tek tük hatadır hatalardan az kalsa ekran kartını kırıyordum hem tek ben yaşamıyorum bu sorunları daha dün rx 6600 de aynı sorunları yaşayan vardı üstüne fanboylukla alakası yok diyon gelmişsin amd fanboylugu yapiyon
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neden?Ne sorununu gördün ki?

Wattman hatası düzeltme rehberi var forumda.
Wattman tamamen çözülmüyor geçici çözümü var

Rx6750xt de de yaşıyor arkadaş hani tek tük ben yaşıyorum ya sadece

Hasan344

80+ Gold
Amd işlemci olarakta hiç sevmem. Hem sorunları var ( Soğutucuya yapışması, ısınma vb.) hem çok pahalı ayrıca son zamanlarda batırdı.
Ne ısınıyor acaba ya? Tamam yüksek işlemcileri ısınıyor ama bu gayet normal çünkü işlemci güçlü ve sıvı soğutucu veya kule tipi soğutucu istiyor. Amdnin stok fanı ile kullanırsan tabii ki ısınır. 2 hafta önce Ryzen 5 2600 aldım boşta stok fan ile Max 38 derece oldu steam pubgde Max 60 oldu şimdiye kadar.

İsteyen gidip Intel Nvidia kullanabilir. Ben AMD ile mutluyum. 3 yıldır rx570 kullanıyorum sadece bir kere driver çöktü başka bir şey olmadı

Son düzenleme:

Miluidor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Kutay
Tabi ya bi sen zekisin kesin tek tük hatadır hatalardan az kalsa ekran kartını kırıyordum hem tek ben yaşamıyorum bu sorunları daha dün rx 6600 de aynı sorunları yaşayan vardı üstüne fanboylukla alakası yok diyon gelmişsin amd fanboylugu yapiyon

Wattman tamamen çözülmüyor geçici çözümü var

Rx6750xt de de yaşıyor arkadaş hani tek tük ben yaşıyorum ya sadece
Hocam senin kartın sorunlu olabilir. Bu bütün kartların sorunlu olduğunu göstermez. Bak bütün uluslararası sitelere, YouTube kanallarına. Eğer böyle bir kronik sıkıntı olsaydı hepsi hakkında haberler ve videolar yapardı. Sen sitem etmek için bir başlık açmışsın eyvallah ama bunu fırsat bulan diğer çamur atıcılar hemen altında toplanıp atmasyon bilgilerle milletin aklını karıştırıyor. Ha eğer benim fan olduğumu düşünüyorsan da sana şunu söyleyeyim. Eğer alma şansım olsa ben de gider bir tane en temizinden sıfır MSI bir Nvidia kart alırdım. Ama gel gör ki şartlar el vermiyor. Benim AMD'den ne gibi bir kazancım var ki burada fanboyluğunu yapayım. Bundan 10 yıl önce de AMD kart aldım şu an da aldım çünkü daha düşük fiyata aynı performansı alabilmek için. Kaç tane arkadaş gördüm ben AMD kart almayı düşünen ama yazılanları görünce kafası karışan. Hazır fiyatlar düşmüşken belki de kart alabilecek arkadaşları vazgeçirip ellerindeki fırsatı kaçırtmamak lazım.

Qube

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Yunus
7 8 yıl R9 285 kullandım driverdan yana tek sıkıntı(siyah ekran, çökme vs) yaşamadım. Şimdi tekrar sistem kuracağım ve 6750xt yada 6800xt alacağım. Nvdiada eşdeğer kartlar min 3-5 bin TL daha pahalı. Bana risk yok ama senin deyiminle var. Ben o fiyat farkına o riski göze alırım.

Top Bottom