Neler Yeni

Performax Gaming perfan-120h kullanan varmı

mistircan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Doğan Can
Performax Gaming perfan-120h kullanan hangi model işlemci ile kullanıyorsunuz? Sıcaklık değerleriniz nedir deneyimlerinizi paylaşın.
images (2).jpeg

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Hüseyin Altınsoy
AMD Ryzen 5 5600x işlemci var anakartim gigabyte b450 m s2h am4 tabanlı bir anakart. Montajı biraz zorladı ama yine de takabildim.
Eskiden işlemcim Aida64 testinde full yükte 95 dereceleri görüyordu. Perfan 120 h işlemcimi full yükte 70 derecelere kadar düşürdü. Oyunlarda çoğu zaman 62 63 derecelerde geziyor. Tam bir fiyat performans ürünü diyebilirim. Ben 469tlye aldım. pokus kart kullanarak alırsan 75 tlde hediye çeki veriliyor trendyolda. Ki ürün için ID cooling see 224xt ile aynı diyorlar.
ID cooling see 224xt fiyatı da 700 TL civarlarında.
Umarım yardımcı olabilmişimdir. Ki ben anakarttan silent modda çalıştırıyorum daha yüksek fan hızlarında daha düşük derecelere ulaşacaktır.

mistircan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Doğan Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
AMD Ryzen 5 5600x işlemci var anakartim gigabyte b450 m s2h am4 tabanlı bir anakart. Montajı biraz zorladı ama yine de takabildim.
Eskiden işlemcim Aida64 testinde full yükte 95 dereceleri görüyordu. Perfan 120 h işlemcimi full yükte 70 derecelere kadar düşürdü. Oyunlarda çoğu zaman 62 63 derecelerde geziyor. Tam bir fiyat performans ürünü diyebilirim. Ben 469tlye aldım. pokus kart kullanarak alırsan 75 tlde hediye çeki veriliyor trendyolda. Ki ürün için ID cooling see 224xt ile aynı diyorlar.
ID cooling see 224xt fiyatı da 700 TL civarlarında.
Umarım yardımcı olabilmişimdir. Ki ben anakarttan silent modda çalıştırıyorum daha yüksek fan hızlarında daha düşük derecelere ulaşacaktır.
Teşekkür ederim yerinde olsam video filan çekerim ürün hakkinda internette hiç denilecek kadar bilgi yok performans urun aslında genelde böyle urunlerin videosu filan çok oluyor ama bu ürünü unutmuşlar sanırım

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Hüseyin Altınsoy
Söyle söyleyim kardeşim id cooling see 224 xt diye bir soğutucu var aynısı.
Ben onun videosunu izleyip montajladim.

Top Bottom