Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Onido Bluetooth kulaklık 131,36 TL

Sen de küfürbaz bir terbiyesiz kalitesiz leş bir insanmışsın ama zaten şu diğer konuda anlamıştık bunu.
Aslında bana yaptıgın çoğu itham kendin peşinde koştuğun karekter özelliklerin.

Bak hatırlatayım daha önceki konuda 1 saat arayla yazdıgın iki cümleyi

1661332444231.png

Bir insan sırf forumda muhalefet yapmak için bu kadar dönmemeli, bu kadar omurgasız davranmamalı. En önemlisi de kudurup küfür etmemeli, çünkü gerçekten çok küçük konuma düşüyorsun. Egleniyordum ama üzülmeye başladım, sosyal hayatında sıkıntılı iletişim sorunu olan kavgacı bir insan oldugun her halinden belli.
Hadi sıva kollarını yapıştır bir hakaret dolu mesaj daha, bunu bekliyordun zaten bişey yazayım da sikli soklu bol hakaretli bir mesaj daha döşe

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,915
İsim
tümen dağ
Kulaklık geldi, fiyatına göre fazlasıyla iş görür bir alet, ses kalitesi yeterli seviyede, bağlantı gecikme vs sorun yaşamadım.

Çok hızlı şarj oldu, ne kadar şarj ile geldi bilmiyorum tabi.

üstteki küfürbaz karaktersiz ******** de banlanmamış zaten nick change atmış adını noname yapmış hayatına devam ediyor belli ki, böyle karakter yoksunu yalancı iki yüzlü şizofren tiplere müsade edilmesi üzücü

Aytekin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Aytekin
Ürün bu gün geldi tam bir fiyat performans ürünü bu kadar iyi olacağını gerçekten tahmin etmiyordum. hayırlı olsun herkese

no-name

80+ Silver
Ürün bu gün geldi tam bir fiyat performans ürünü bu kadar iyi olacağını gerçekten tahmin etmiyordum. hayırlı olsun herkese
Hayırlı olsun iptal ettiğime pişman oldum şimdi herkes çok iyi demiş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir foto felan atar mısınız

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,537
İsim
Orkun
Benim kulaklık da geldi 1 hafta falan oluyor deneyimledim. Bence çok efsane. Benim telefondan kaynaklı (Xiaomi) ses düşük çıkıyor. Bilgisayara bağladım ve ağzım açık kaldı. Sesler ve bass lar bir canlandı anlatamam çok iyi. Şarj süresi hakkında hala bilgim yok tam deneyemedim ne kadar gidiyor vs. Mikrofonu çok iyi. Önceki kulaklığım Xiaomi Earbuds Basic. Mikrofon olarak bin basar Xiaomi ye. Ses olarak da gayet başarılı.

Benim tek sıkıntı ettiğim kısım, kulağımda kulaklık kaydığında sürekli düzeltirim Xiaomi sağolsun alışkanlık etti. Bunun üstü dokunmatik olduğundan hep kazara şarkıyı durduruyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,828
Üyeler
140,561
Son üye
sarsılmaz00
Top Bottom