Neler Yeni

Ailem Olmadan Banka Hesabı Açabilir Miyim

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,859
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
18 yaşına gelmediğin sürece ailenle beraber banka hesabı açtırman gerekir. Eğer 18 ve üzeri bir yaşta olsaydın ailene gerek kalmazdı.

AhmetN

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,671
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Uzay-Bilim, Müzik
ne alaka torpil kardeşim akrabamı veli olarak göstericem işte
Öyle olmuyor. Akrabanın velin olması için anne veya babanın ya vefat etmesi ya da seni evlatlıktan atması gerek. Sistemde velin olarka anne baban gözükür. İsterse abin olsun yine de anne baba olmadan açamazsın

QRuder

80+ Silver
kardeşim sende sorun var herhalde zamanım olduğunu nerden çıkardın neyse eyv
yaw emmimin oğlu olayla bilgin yok soru soruyosun sana cevap veriyom anne baba lazım diye, hala anlamayıp başka fikir atıyosun zamanını boşa harcıyosun birde bana sende sorun var diyosun. Anlatıldığı halde olmayacak şeyi denemeye kalkan sensen demekki boş zamanın var

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Alperen DEmr
yaw emmimin oğlu olayla bilgin yok soru soruyosun sana cevap veriyom anne baba lazım diye, hala anlamayıp başka fikir atıyosun zamanını boşa harcıyosun birde bana sende sorun var diyosun. Anlatıldığı halde olmayacak şeyi denemeye kalkan sensen demekki boş zamanın var
sende harbiden sorun var la kim diyor denicem tamam anladık işte açılmıyormuş aklıma akrabamla gitmek geldi o da olmuyormuş şimdi de başkasının banka hesabını kullanırsam sıkıntı yaşar mıyım diye konu açtım. geçmiş olsun Allah ailene sabır versin a ne diyeyim ki

QRuder

80+ Silver
sende harbiden sorun var la kim diyor denicem tamam anladık işte açılmıyormuş aklıma akrabamla gitmek geldi o da olmuyormuş şimdi de başkasının banka hesabını kullanırsam sıkıntı yaşar mıyım diye konu açtım. geçmiş olsun Allah ailene sabır versin a ne diyeyim ki
c vitamini eksiklik belirtisi

Top Bottom