Neler Yeni

Gta san da araba zığlama görevini yapamıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
yigitsenol
Arkadaşlar Selam Ben Gta san da araba zıplatma görevini yapamıyorum numlara tıklıyorum olmuyor yukarı yapıyorum araba yukarı gidiyor ama kötü yaptın diyor puan vermiyor aşağısıda aynısı yardım ederseniz sevinirim

Frkndmt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
568
İsim
Furkan Demirtaş
2-4-6-8 tuşlarıyla dene

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Berkay Emir Ada Davulcu
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar Aşığı.
sırf onu fixlemek için bir mod var onu da dene 2-4-6-8 olmazsa

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Aslında oyunun en kolay görevlerinden birisi. Bu oyuncunun hatası değil "koskoca" Rockstar'ın hatası. Oyun orijinalde Playstation 2 oyunu. Sevgili Rockstar oyunu PC'ye port ederken, klavye-fare ile oynamaya uygun hale getirmemiş. Bu yüzden bu görev çoğu kişinin oyunu bırakmasına (bir dönem ben de bırakmıştım) sebep oldu. Neyse lafı çok uzattım. Bu görevde numpad kullanman gerekiyor. Fakat ters bir şekilde dizayn edilmiş. Sağ için 4, sol için 6, yukarı için 2, aşağı için 8 tuşuna basman gerekiyor.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,856
İsim
tümen dağ
Aslında oyunun en kolay görevlerinden birisi. Bu oyuncunun hatası değil "koskoca" Rockstar'ın hatası. Oyun orijinalde Playstation 2 oyunu. Sevgili Rockstar oyunu PC'ye port ederken, klavye-fare ile oynamaya uygun hale getirmemiş. Bu yüzden bu görev çoğu kişinin oyunu bırakmasına (bir dönem ben de bırakmıştım) sebep oldu. Neyse lafı çok uzattım. Bu görevde numpad kullanman gerekiyor. Fakat ters bir şekilde dizayn edilmiş. Sağ için 4, sol için 6, yukarı için 2, aşağı için 8 tuşuna basman gerekiyor.
Zamaninda bu olay yuzunden bende birakmistim

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
yigitsenol
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
arkadaşlar geçtim yukarı diyince aşağı yaptım mükkemel dedi tam tersini yapçakmışız sanırım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
894,809
Üyeler
138,413
Son üye
Hasankckrt