Neler Yeni

Sıfıra yakın alan traş makinası önerisi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Masteriz
Arkadaşlar bu konudan çok müzdaripim. Aldığım hiç bir traş makinası sıfıra yakın ve uğraştırmadan alamadı, hep canımı acıttı yani iyice sıfır vurmak için.
Şöyle uzun süre götürücek sıfıra yakın vuran traş makinası var mı sakal için yüz için alıcağım sadece. Saç değil. Lütfen şöyle güzel önerileriniz kullanıp memnun kaldığınız bir ürün varsa önerir misiniz ?

MAH0A

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
448
İsim
Mahmut Taplamacıoğlu
Takipteyim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Masteriz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
En ucuz link bu mu bilmiyorum ama ben çok memnunum. 0'a yakın tıraş ediyor ama benim sakallarım çok kalın olmadığı için de olabilir.
Hocam bunu araştırdım lakin bunun masrafı olduğu söyleniyor 4-5 ayda bıçağının degişmesi lazımmış ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu da ekstra masrafa giriyor. Siz ne zamandır kullanıyorsunuz ?

Fateh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Fatih
Arkadaşlar bu konudan çok müzdaripim. Aldığım hiç bir traş makinası sıfıra yakın ve uğraştırmadan alamadı, hep canımı acıttı yani iyice sıfır vurmak için.
Şöyle uzun süre götürücek sıfıra yakın vuran traş makinası var mı sakal için yüz için alıcağım sadece. Saç değil. Lütfen şöyle güzel önerileriniz kullanıp memnun kaldığınız bir ürün varsa önerir misiniz ?
https://ty.gl/f1kkv8zfca bu ürürnü 1 yıldan fazladır kullanıyorum sıfır olarak alıyor silindir gibi olanı kısaysa sıfır alıyor uzunsa sakal başka başlığı var ilk onla alıp sonra silindir olanla alınca sııfr oluyor

Krm01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
267
İsim
Kerem
Hocam bunu araştırdım lakin bunun masrafı olduğu söyleniyor 4-5 ayda bıçağının degişmesi lazımmış ?

2 tane yedek bıçak 380TL.

var1ant

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Deniz Verim
Powertec tr1058 youtubeda inceleme videolarına bakabilirsin 3 aydır kullanıyorum şarjı da iyi gidiyor.

Krm01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
267
İsim
Kerem
Normalde şu modeli kullanıyorum ama fiyatı şişirmişler.
2020 de 270 liraya aldım şuan 1500 lirayı aşmamalı.
7000 lira istiyorlar.

Ekler

• IMG_20220904_121910.jpg
    IMG_20220904_121910.jpg
    61.4 KB · Hit: 46
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Masteriz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Normalde şu modeli kullanıyorum ama fiyatı şişirmişler.
2020 de 270 liraya aldım şuan 1500 lirayı aşmamalı.
7000 lira istiyorlar.
stokta yok diye artırmışlardır sanırsam bu kadar imkanı yok

Kurapikki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Semih Kızılyel
Discord
Kurapikki#4166

1. yılım doldu. Sadece 1 kere bıçak değiştirdim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Talha
Braun Series 5 B1200s kullanıyorum. Gerçekten sıfır alıyor , kestikten sonra yüzümde pürüz kalmıyor bebek yüzü gibi yapıyor. Kesinlikle öneriyorum.

Alimko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Alim
2017 yılında Braun s 3 aldım 250 TL ye bu zaman içerisinde çok aktif kullanmadım ancak son 1 yıla kadar. Bir yıldır aktif bir şekilde kullanıyorum ve üstündeki orijinal başlığı olduğu için kullandıktan bir süre sonra eskidiği ve artık acıtmaya başladığı için yeni başlık aldım hala kullanmaktayım, çok iyi bir yatırım olduğunu düşünüyorum kesinlikle 2 günlük sakalı bile extra başlık olmadan sıfır alabiliyor param varsa S5 alırdım daha yeni bir cihaz ama daha uygun olsun diyorsan S3 de işini görür yıllarca benimkini gördüğü gibi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,412
Üyeler
140,489
Son üye
Isentropic
Top Bottom