Neler Yeni

İphone mi samsung mu

DracheN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,157
İsim
.
Peki z flip3 nasıl bi telefon bide bence Samsung eski telefonları gibi üretmiyor izlediğim videolarda neredeyse kamera 13 e falan yakın gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki ne alalım reis
S21 FE abime aldık, çok çok memnun. Hem güncel android sürümüyle geliyor ve 2 yıl güncelleme alacak, hem ön kamerası iyi hem de bataryası diğer telefonlara nazaran yüksek mah'a sahip.

Anıl123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Anıll
Z fliplerle ilgili hiçbir fikrim yok hocam, ama dediğiniz gibi kameraları kaliteli cidden.
İşte şu algı olmuş benim çevremde yA nasıl desem Samsung mesela çok çok üst düzey bişi çıkarsın şey deniyo “Ama o iphone “ garip umarım anlatabilmişimdir derdimi

S21 FE abime aldık, çok çok memnun. Hem güncel android sürümüyle geliyor ve 2 yıl güncelleme alacak, hem ön kamerası iyi hem de bataryası diğer telefonlara nazaran yüksek mah'a sahip.
Bende onu düşünüyorum bakalım elime canlı alsam

DracheN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,157
İsim
.
İşte şu algı olmuş benim çevremde yA nasıl desem Samsung mesela çok çok üst düzey bişi çıkarsın şey deniyo “Ama o iphone “ garip umarım anlatabilmişimdir derdimi

Bende onu düşünüyorum bakalım elime canlı alsam
O fiyata alabileceğin en F/P ve kaliteli telefonlardan diyebilirim.

Leo4X

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Emre Bektaş
Reis s21 ile de on numara PUBG oynarsınız ikisi de üst seviye telefonlar ikisi de üzmez ama değişiklik istiyorsa geçebilir Samsunga
Hocam PUBG ilk çıktığında başladım 4 sene oynadım yeri geldi e spor a başladım eğer pubgyi çok oynayacaksa Samsungun işlemciyi yorar kasar oyun dışında bile ama iPhone'da öyle bı sorun olmaz olursada daha uzun dayanır

Anıl123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Anıll
O fiyata alabileceğin en F/P ve kaliteli telefonlardan diyebilirim.
Biraz aklımdaki sorular gidiyo gibi teşekkürler

Hocam PUBG ilk çıktığında başladım 4 sene oynadım yeri geldi e spor a başladım eğer pubgyi çok oynayacaksa Samsungun işlemciyi yorar kasar oyun dışında bile ama iPhone'da öyle bı sorun olmaz olursada daha uzun dayanır
PUBG değil aslında coc dur daha moba 2d oyunlar diyelim

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Emre
Reis tamam kabul de sonuç olarak akıcı 60 FPS oynatır ve iPhone den daha uzun şarji gider ama evet iPhone daha stabil

Biraz aklımdaki sorular gidiyo gibi teşekkürler

PUBG değil aslında coc dur daha moba 2d oyunlar diyelim
Kafana göre reis iki cihazda seni üzmez

nWeeyz_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Sami Buğra
S21 derim kullanıyorum kamerası fazlasıyla tatmin etti batarya normal denebilir gibi batarya tarafı üzdü beni ama samsung yani çok bişey beklemiyodum ekran ve kamera tarafı güzel sonuçlar veriyo

Top Bottom