Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Bloody G570 390TL!!!

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,202
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513
Hm şahsen ben kullandığım Ranger modelinden gayet memnunum diğer alt modellerini kullanmadım ama çeşitli marka kulaklık kullandım en memnun kaldığım kulaklık Ranger oldu
inan bu bloody ranger ile yarışır bencede kazanır ama fiyata bak abi

inan bu bloody ranger ile yarışır bencede kazanır ama fiyata bak abi
Kazanamaz dostum buyur
Screenshot_20220906-110844.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Rangerde ses kartıda var dikkat edelim :) diğerinde yok

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,202
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513
Kazanamaz dostum buyur Alıntıyı görüntüle

Rangerde ses kartıda var dikkat edelim :) diğerinde yok
gülmekten babaannemmi yedim rangerde çıkarılabilir mikrofon var mı örgü kablo var mı ve gamepowerdeki sürücüler kaliteli mi acaba her şey değer değil

gülmekten babaannemmi yedim rangerde çıkarılabilir mikrofon var mı örgü kablo var mı ve gamepowerdeki sürücüler kaliteli mi acaba her şey değer değil
Örgü kablosu var usb ucu Gold sayiyimi daha sürücüsü sağlam sorunsuz ? Neye güldün ben anlam veremedim hocam size :)

Ses kartıni görmedin bloody'de varmı? Bukadar fanboyluk zarar hocam

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,202
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513
Örgü kablosu var usb ucu Gold sayiyimi daha sürücüsü sağlam sorunsuz ? Neye güldün ben anlam veremedim hocam size :)

Ses kartıni görmedin bloody'de varmı? Bukadar fanboyluk zarar hocam
yawkardeşim 400 tllik ürün ile 600 tllik ürünü karşılaştırıyorsun gamepoweri neden övüyorsun anlamadım 600 tllik ürünün ses kartı anakarttaki gibi iyi olmaz boş yorum yapacaksan hiç yazma sadece indirim hakkında açtım kendi kulaklığını kullan sen

yawkardeşim 400 tllik ürün ile 600 tllik ürünü karşılaştırıyorsun gamepoweri neden övüyorsun anlamadım 600 tllik ürünün ses kartı anakarttaki gibi iyi olmaz boş yorum yapacaksan hiç yazma sadece indirim hakkında açtım kendi kulaklığını kullan sen
Övüyormuyum bence sen bir yorumlarını oku kim övüyor kim övmuyor ona bak neyse yorum yazmicam daha

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,202
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513

EmreJAckb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
EmreTopal
Kendi markaniz olsa böyle savunmazsiniz kanka,3 yıldır gamepower kullanıyorum daha bir tık sorun bile çıkarmadı nasıl bloody den kötü oldu 🤓🤓

ufubo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Ufuk Bircan Özkan
Bloody 100 yıllık A4'ün markası. G530 modelini kullanıyorum. Masamın üstünde, hoparlör niyetine duruyor. Kafama takmadan oyun oynayabiliyorum. Sesi hem yüksek hem tertemiz. Fare olarak da 2015'te aldığım Bloody ZL5'i kullanıyorum. Bozulana kadar da kullanacağım, en ufak bir sorunu yok hâlâ. İki yıllık Çin ithalatçısı markalarla malzeme kalitesi ve kalite standartları oturmuş A4Tech'i kıyaslamak nereden baksan komik oluyor :) O Çin markalarının mikrofonları kullanmaya başladıktan 3-6 ay sonra yıpranmaya ve sesi bozmaya başlıyor. Dileyen alsın tabii, herkesin kendi parası :)

Top Bottom