Neler Yeni

🔥İndirim Akbank %0,99 Faiz 12 Ay vade ile 15.000,00 TL ! (Mobilden Yeni Müşteri)

DeoNade

80+ Bronze
Dostlar merhaba ,
Kredi çekmeyi düşünenlere yardımcı olmak maksadı ile yaşamış olduğum deneyimi paylaşmak isterim.
Öncelikle ilk defa Akbank müşterisi olma gereksinimini karşılamanız gerekiyor.
Mobil uygulamayı indirdikten sonra müşteri olmak istiyorum kısmından gerekli bilgileri dolduruyorsunuz.
Yeni olmak şartı ile T.C.K.K.'nız ile telefonunuzdan NFC özelliği ile tanıma yapılıyor.
Tarama ve tanıma işlemi yapıldıktan sonra müşteri temsilcileri ile görüntülü olarak konuşuyorsunuz.
Krediniz onaylandıktan sonra herhangi bir Akbank Şubesine giderek gelir belgeniz ile başvurunuz onaylanıyor.
%0,99 faiz oldukça düşük bir faiz oranıdır. Yatırımlık veya ihtiyaç olarak kullanımda da işe yarar bir kampanya olmuş.
Kredi kullanım faiz ve masraf detaylarını ekran alıntısı olarak eklemiş bulunmaktayım.

Referans Kodum: 100010542940

İyi forumlar.

Ekler

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    21.5 KB · Hit: 400
Son düzenleme:

nifak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
Eren
Haberiniz olsun öyle herkese trink diye vermiyorlar. Ben bir önceki kampanyada katıldım. 7500 TL 0 faizdi o. Aradılar görüntülü müşteri oldum. Başvuru yaptım onaylamadılar 1 kez daha yaptım onu da onaylamadılar. Yani bu genellikle müşteri toplamak size bankada hesap açtırmak amacıyla yapılan bir şey.

DeoNade

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Haberiniz olsun öyle herkese trink diye vermiyorlar. Ben bir önceki kampanyada katıldım. 7500 TL 0 faizdi o. Aradılar görüntülü müşteri oldum. Başvuru yaptım onaylamadılar 1 kez daha yaptım onu da onaylamadılar. Yani bu genellikle müşteri toplamak size bankada hesap açtırmak amacıyla yapılan bir şey.
Yıl sonuna doğru farkındaysanız bütün bankalar bu şekilde kampanyalar düzenliyor. Tabi amaç mobil uygulamayı kullandırarak hesap açtırmak. Ama sonuçta onaylandığı vakitte kullanıcının da işine yarayan bir faiz oranı. Sizin neden onaylanmadı peki gerekçesi ne idi?

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,993
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Herkese vermiyor yalnız kredi puanına bakıyor ve sigortalı olmak gerekiyor ben daha önceden de başvuru yapmıştım kabul edilmedi birazda kandırmaca var gibi müşteri çekmek için yapılıyor

nifak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
Eren
Yıl sonuna doğru farkındaysanız bütün bankalar bu şekilde kampanyalar düzenliyor. Tabi amaç mobil uygulamayı kullandırarak hesap açtırmak. Ama sonuçta onaylandığı vakitte kullanıcının da işine yarayan bir faiz oranı. Sizin neden onaylanmadı peki gerekçesi ne idi?
Gerekçesini bilmiyorum. Herhangi bir banka kredi vesaire sorunum da yok. Hatta geçen ay bir kredi çektim daha yüksek bir mebla. Şans bence tamamen.

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,993
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Doğru evet konuda belirtmiştim gelir belgesinin gerekli olduğunu.
Ayn ben cok denedim olmuyor kendi işim benim gelir belgem yok öyle hâliyle vermediler söyledim o kadar kendi firmam dedim sabıt bir gelir yok dedim nafile onaylanmadı

Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Hasan Can Doğru
Yok arkadaşlar boşa yeni bir bankanız daha olsun istemiyorsanız yapmayın. Aynı anda resmen 10 farklı kişide denedik bir tanesine bile vermedi. Hadi birimizin kredi notu düşük hepimizin mi düşük ? Müşteri olduk faiz düşük diye boşa olduk vermedi şimdi hazır müşteriyiz diye 1000 bine kadar kredi veriyor. Geçen hafta veremiyordun ne değiştide şimdi verebiliyorsun. Tamamen müşteri çekmek amaç 100 kişi 2-3 kişiye ancak verdiklerini düşünüyorum ben. Aynı şeyi finans banktada yaşadım ki oranın faiz oranı 1.67 idi ona rağmen vermediler. Nerdeyse her banka min 100k kredi veriyor bunlar bana 15k veremiyor hayret nasık bi not bozukluğuysa.

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Berkay Emir Ada Davulcu
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar Aşığı.
bursumu göstererek kredi kartı alımı ve limit artışı yapabiliyorum ama kredi verir mi emin değilim bir fikri olan var mı?

DeoNade

80+ Bronze
Yok arkadaşlar boşa yeni bir bankanız daha olsun istemiyorsanız yapmayın. Aynı anda resmen 10 farklı kişide denedik bir tanesine bile vermedi. Hadi birimizin kredi notu düşük hepimizin mi düşük ? Müşteri olduk faiz düşük diye boşa olduk vermedi şimdi hazır müşteriyiz diye 1000 bine kadar kredi veriyor. Geçen hafta veremiyordun ne değiştide şimdi verebiliyorsun. Tamamen müşteri çekmek amaç 100 kişi 2-3 kişiye ancak verdiklerini düşünüyorum ben. Aynı şeyi finans banktada yaşadım ki oranın faiz oranı 1.67 idi ona rağmen vermediler. Nerdeyse her banka min 100k kredi veriyor bunlar bana 15k veremiyor hayret nasık bi not bozukluğuysa.
Ayn ben cok denedim olmuyor kendi işim benim gelir belgem yok öyle hâliyle vermediler söyledim o kadar kendi firmam dedim sabıt bir gelir yok dedim nafile onaylanmadı
Gerekçesini bilmiyorum. Herhangi bir banka kredi vesaire sorunum da yok. Hatta geçen ay bir kredi çektim daha yüksek bir mebla. Şans bence tamamen.
Banka fanı değilim ama ben olsam açtırmış olduğum hesabı bir güzelde iptal ettirirdim hesap cüzdanı aldıktan sonra. Sonuçta öyleye böyle muhabbeti var yani..

lydialy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Altan Yenigün
15K başvurdum. Başvurur başvurmaz uyarı verip 8k ön onaylı verdi.

Top Bottom