Neler Yeni

🔥İndirim NZXT Kraken X53 1700 TL

Aytekin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Aytekin
Almana gerek yok. Burada destek sağlıyorlarmış. Linki attım okuyabilirsin.

If you already have a Kraken or purchased one that doesn't already include the LGA 1700 bracket, no need to worry. We'll provide a free LGA 1700 bracket kit. All you need to do is follow the directions below.

Halihazırda bir Kraken'iniz varsa veya LGA 1700 braketini içermeyen bir tane satın aldıysanız endişelenmenize gerek yok. Ücretsiz bir LGA 1700 braket kiti sağlayacağız. Tek yapmanız gereken aşağıdaki yönergeleri takip etmek.

3 aydır uğraşıyorum kanka en son geldi Türkiye'ye İstanbul'da havaalanında gümrükte kaldı :)

eyer25pro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
Efehan yer
phanteks glacier mı bu mu çoğu kişi glacier diyo tanıdıklarımdan

Aytekin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Aytekin
12. nesil kullanan temkinli yaklaşır o zaman.
aynen en azından arkadaşların bilgisi olur bende bundan önce Th240 vardı onun braketini kullanıyorum şuan tam oturmasada iş görüyor

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
phanteks glacier mı bu mu çoğu kişi glacier diyo tanıdıklarımdan
Benzer seviyedeler hoşuna giden veya ucuz olanı tercih edebilirsin üzmez ikiside
Mesaj otomatik birleştirildi:

aynen en azından arkadaşların bilgisi olur bende bundan önce Th240 vardı onun braketini kullanıyorum şuan tam oturmasada iş görüyor
Onun görüntüsü var mı ? Belki uygun olanı bulabiliriz.

Aytekin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Aytekin
Benzer seviyedeler hoşuna giden veya ucuz olanı tercih edebilirsin üzmez ikiside
Mesaj otomatik birleştirildi:

Onun görüntüsü var mı ? Belki uygun olanı bulabiliriz.
Ben şaun bununla kullanıyorum

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
İnceleme videolarına baktım 2 dininde biri 60 derece diğeri 55 56 derecede çalıştığını gördüğüm için
Bu karşılaştırmayı 2 video arasında mı yaptın ? Yoksa direk tek bir videoda ikisinin karşılaştırması mı var ?

Eğer iki video ile bu sonuca varırsan pek doğru diyemem. Kasa, fan, ortam sıcaklığı falan büyük etken. Ayrıca kullanılan işlemcinin silikon kalitesi hepsi aynı değil buda sıcaklıklarda çok fark eder. Direk doğru diyemezsin.

Bu doğruluğu tek bir kişinin aynı kasa aynı ortam aynı işlemciyle denemesi lazım aradaki farkı görmek için.

Top Bottom