Neler Yeni

İNDİRİM HASTASI ÜYEMİZE UFAK BİR HEDİYE 🔥

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Malum @Ckribrahim isimli şahsı bilmeyeniniz yoktur adam tam bir azılı indirim avcısı ve burada çok forum üyesine bütçesel olarak katkısı oldu. Biz de kendisine layık değil ama 300TL değerinde bir hediye çeki vermek istedik. Güle güle harcasın fazlasıyla hakediyor. Ve üyelerimizi de indirimli ürün bulma konusunda dolaylı olarak teşvik ettiği için teşekkürlerimi sunuyorum. @Mehmet Yılmaz ile iletişime geçerse çok sevinirim.

@Ckribrahim yüzünden ön plana çıkamayan diğer üyeler; :LOL:

f36c42d3a819a469de5bc5bf158814aa.jpg

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,098
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Malum @Ckribrahim isimli şahsı bilmeyeniniz yoktur adam tam bir azılı indirim avcısı ve burada çok forum üyesine bütçesel olarak katkısı oldu. Biz de kendisine layık değil ama 300TL değerinde bir hediye çeki vermek istedik. Güle güle harcasın fazlasıyla hakediyor. Ve üyelerimizi de indirimli ürün bulma konusunda dolaylı olarak teşvik ettiği için teşekkürlerimi sunuyorum. @Mehmet Yılmaz ile iletişime geçerse çok sevinirim.

Alıntıyı görüntüle
kral

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,240
İsim
Deniz Bey
300 hiç bir şey ben daha önce üye başı 1 ₺ gönderelim demiştim o daha iyi olurdu;)

GameOwer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Yiğit
Malum @Ckribrahim isimli şahsı bilmeyeniniz yoktur adam tam bir azılı indirim avcısı ve burada çok forum üyesine bütçesel olarak katkısı oldu. Biz de kendisine layık değil ama 300TL değerinde bir hediye çeki vermek istedik. Güle güle harcasın fazlasıyla hakediyor. Ve üyelerimizi de indirimli ürün bulma konusunda dolaylı olarak teşvik ettiği için teşekkürlerimi sunuyorum. @Mehmet Yılmaz ile iletişime geçerse çok
Sanada bu yakışırdı 😉

TahinPekmez

80+ Silver
düşünülmüş hediyenin büyüğü küçüğü olmaz, hayırlı olsun. arkadaşımız gerçekten tam bir THE İNDİRİM HUNTER

Tre-x

80+ Silver
Biri yer biri bakar kıyamet bundan kopar derler. Bize ne vereceksin abim @Abdullah Hacıgül :)

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar, Oyun Bilgisayarı, Tasarım, Youtube, Discord Sunucuları, Discord Botları (Kısaca Discord Kategorisi)
Instagram
kromyt / seninpanelincomtr
Steam
KROM
Discord
chromebey0
helal olsun adam gibi adam.sana da bu yakışırdı abi 👍

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,915