Neler Yeni

Ana Konu Hepsiburada link gelir Yardımlaşma Konusu

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
1664097023881.png

Bu konuda hepsiburada link gelir linklerinizi paylaşabilir ihtiyacı olanlara yardım edebilirsiniz. link gelir sadece link gelir logolu ürünlerde geçerlidir.

1. link gelir nedir?
link gelir hepsiburada'nın kullanıcılarına listeleriyle gelir imkanı sunduğu bir özelliktir.

2. link gelir ne kadar kazandırır?
link gelir %10 kazandırır.

3. link gelir ile kazanç oluşturmak için ne yapılması gerekir?
Kullanıcılar sizin paylaştığınız listenizin linkine basıp listenize gittikten sonra o listenin içindeyken ürüne "sepete ekle" tuşuna basıp sepete eklemenin akabinde siparişi onaylamalıdır.

4. Benim görevim nedir?
Sizin göreviniz ilginç, işe yarar ürünlerden oluşan kullanıcıların dikkatini çeken ürünleri içeren listeler oluşturmak ve paylaşmaktır.

5. link gelir kazançları nereye gelir?
link gelir kazançları hepsipay cüzdan'a aktarılır.

6. link gelir kazancımın süresi var mı?
Evet. link gelir kazancınız olan hepsipapel'lerin kullanım süresi 30 gündür.

7. link gelir kazancımı nakite çevirebilir miyim?
Hayır. link gelir kazancınız sadece hepsipapel olarak kazandırılır. hepsipapel ise hepsibura'nın site içi kullanılabilen parasıdır. Sadece hepsiburada'dan yapacağınız alışverişlerde kullanabilirsiniz.
(Yukarıdaki 7 maddelik SSS Alexa tarafından oluşturulmuştur.)

Benim linklerim:

Matematiğe Giriş Kitapları (temel atma kitapları): https://app.hps.im/d7ct/bjhdwyc3
TYT Kitapları (ev dershanesi) : https://app.hps.im/d7ct/91i1zi8g
AYT Kitapları: https://app.hps.im/d7ct/ugut1y4i
Sokak hayvanlarına yardımcı olmak için buradan alışveriş yap: https://app.hps.im/d7ct/v2m6ypz8
Daha uygun eko kitaplar: https://app.hps.im/d7ct/n9cnr9e3

Bana destek olmak için eğer aradığınız ürün bu listelerde varsa bu listelerden alışveriş yapmanız rica olunur.
Siz de linklerinizi paylaşabilirsiniz.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,009
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar, Oyun Bilgisayarı, Tasarım, Youtube, Discord Sunucuları, Discord Botları (Kısaca Discord Kategorisi)
Instagram
kromyt / seninpanelincomtr
Steam
KROM
Discord
chromebey0
9. sınıf kaynak önerisi konum vardı alacaklar listemi atmıştım, bir liste de siz oluşturursanız memnun olurum.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
9. sınıf kaynak önerisi konum vardı alacaklar listemi atmıştım, bir liste de siz oluşturursanız memnun olurum.
Hazırlıyorum. Ama bütün dersleri koymayacağım. Sadece uygun fiyatlı ürünleri koyacağım ki satın alasın.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,860
İsim
tümen dağ

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar, Oyun Bilgisayarı, Tasarım, Youtube, Discord Sunucuları, Discord Botları (Kısaca Discord Kategorisi)
Instagram
Steam
KROM
Discord
chromebey0
Hazırlıyorum. Ama bütün dersleri koymayacağım. Sadece uygun fiyatlı ürünleri koyacağım ki satın alasın.
biz liste yapmıştık, konuyla alakasız mesaja girmesin diye buraya atmayayım ama konumdan bakabilirsiniz. Sadece tarih ve coğrafya için olursa iyi olur.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
biz liste yapmıştık, konuyla alakasız mesaja girmesin diye buraya atmayayım ama konumdan bakabilirsiniz. Sadece tarih ve coğrafya için olursa iyi olur.
O listeye baktım da. Hız yayınları falan gördüm ne alaka hız onu anlamadım. Cidden bir kitaba 180 lira verecek misin?

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,294
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Çap fasikül olabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

O listeye baktım da. Hız yayınları falan gördüm ne alaka hız onu anlamadım. Cidden bir kitaba 180 lira verecek misin?
Bende Testokulun hiç çözülmemiş edebiyatı varda istemedi arkadaş

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Steam
KROM
Discord
chromebey0
önerenler olmuştu o yüzden ekledik,dün dnra da gidip baktık. Umarım yanlış seçim yapmamışızdır. Normalde tyt bakacaktık, ancak tyt önermediler erkenmiş. Rm nin 49 günde türkçesini sipariş verdik bile.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,294
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
önerenler olmuştu o yüzden ekledik,dün dnra da gidip baktık. Umarım yanlış seçim yapmamışızdır.
Bütçe sıkıntınız yoksa kötü kitap değil.9 dayken matematiği vardı arkadaşımda

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
önerenler olmuştu o yüzden ekledik,dün dnra da gidip baktık. Umarım yanlış seçim yapmamışızdır.
Bekle ben sana bir liste yapayım. Diğer siteleri de karşılaştırma yapacağım. Bazılarını benim listemden hepsiburada üstünden alırsan bana da destek olursun. Sadece dediğim gibi fazla para verme diye bazılarını hepsiburada'ya koyacağım. Daha ucuz yerler varsa sana özelden linkleyeceğim.

Haa?

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Steam
KROM
Discord
chromebey0
Bütçe sıkıntınız yoksa kötü kitap değil.9 dayken matematiği vardı arkadaşımda
Hızın matematiği kalın gelmişti, karekök alacaktık o da kalındı fakat zormuş. Matematik için okyanus 40 seansta matematik düşünüyoruz şuanlık.

Bekle ben sana bir liste yapayım. Diğer siteleri de karşılaştırma yapacağım. Bazılarını benim listemden hepsiburada üstünden alırsan bana da destek olursun. Sadece dediğim gibi fazla para verme diye bazılarını hepsiburada'ya koyacağım. Daha ucuz yerler varsa sana özelden linkleyeceğim.

Haa?
Teşekkürler. Beklemedeyim.

Top Bottom