Neler Yeni

Çözüldü✓ bu 3000 serisi ekran kartlarının fiyatları normal mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
umutcan bulum
vatan bilgisayar sitesinde bu ekran kartlarını bu fiyata gördüm ve normalde daha pahalı olan kartların bu fiyata olmasını garipsedim ve size sormak istedim
3080 evga.png
3080 asus tuf.png
3080 asus tuf2.png
3090 asus tuf.png
3090 evga.png

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,113
İsim
SEYF
Bence hala çok pahalı. Mining için yeni alınan ekran kartları çok ucuz şuan. Adamlar 7 aylık kartları yarı fiyatından aşağıya satıyorlar

Ürün hala dolar bazlı fiyatlandırılıyor. Bir noktada normal bir noktada mantıksız tabi mining bitişiyle talep olmayan ürünler olarak düşünürsek. Tez zamanda düşmesi dileğiyle

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
umutcan bulum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ürün hala dolar bazlı fiyatlandırılıyor. Bir noktada normal bir noktada mantıksız tabi mining bitişiyle talep olmayan ürünler olarak düşünürsek. Tez zamanda düşmesi dileğiyle
yani demek istediğiniz bunlar mining yapılmış olabilecek ekran kartları doğru mu anladım?

hayır demek istediğim sıfır kartlara talep mining devam ederken cok fazlaydı. Bir shortage olusunca ister istemez fiyatlar asırı şekilde arttı . Ancak mining bitişiyle ve eskisi gibi kazandırmadıgı zaman talep iyice düştü düştü. Fiyatlarında buna paralel sekilde düşmesi gerekirken dolar arttı. Bu düşüş biraz yavaşladı . Ancak suanki seviyeler hala pahalı . Talep olmamasına ragmen dolar yüzünden bu seviyede duruyor ama yakında daha da düşeceğini umuyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
umutcan bulum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

hayır demek istediğim sıfır kartlara talep mining devam ederken cok fazlaydı. Bir shortage olusunca ister istemez fiyatlar asırı şekilde arttı . Ancak mining bitişiyle ve eskisi gibi kazandırmadıgı zaman talep iyice düştü düştü. Fiyatlarında buna paralel sekilde düşmesi gerekirken dolar arttı. Bu düşüş biraz yavaşladı . Ancak suanki seviyeler hala pahalı . Talep olmamasına ragmen dolar yüzünden bu seviyede duruyor ama yakında daha da düşeceğini umuyorum
anladım umarım daha da düşer artık parça almak çok büyük sorun haline geldi eski parçalardan bile korkar oldu insanlar cevapladığınız için teşekkürler bu arda
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence hala çok pahalı. Mining için yeni alınan ekran kartları çok ucuz şuan. Adamlar 7 aylık kartları yarı fiyatından aşağıya satıyorlar
cevabınız için teşekkürler

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,856
İsim
tümen dağ
normal

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç