Neler Yeni

Kızın elimden tutması

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,859
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Şunu anladım bizim milletimizin aşka olan inancı 0 adamlar ilgi görmemiş yaratıklar gibi ne diyelim. Boş sunuz
Biz bir kız elimize değdi diye aşık olmuyoruz dostum. Aksi taktirde onlarca kişiye aşık olmam gerekirdi.

stizzy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,309
İsim
stizzy
Hocam noldu var mı bir şey

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Erdem can
Merhaba arkadaşlar bizim mahallenin yakınında A101 var ve sürekli oraya gidiordum ödemeyi QR kodu ile yapcaktım kimse yoktu QR okuturken kız elimi telefonun altına attı baya bi süre tuttu hatta QR okuyana işlem yapılana kadar eli elimdeydi yani bende öyle olunca ona karşı bişeyler hissettim ne yapmalıyım sizce gidip konuşup açılıyımmı instasını falan isteyebilirim.
:D Benim çalıştığım yerde bunu bir kadına veya kıza yapsam tacizci olarak işten atılırdım

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,993
Mutluluk benim için yaratılmışken, mutsuz olamam!
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
:D Benim çalıştığım yerde bunu bir kadına veya kıza yapsam tacizci olarak işten atılırdım
Harbi biz orasını hiç düşünmedik. Bundan sonra biri bana bunu yaptığında imdat taciz ediyorlar diye bağıracağım. Şaka bir yana harbi kadın olsa tepki gösterirdi..

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Erdem can
Harbi biz orasını hiç düşünmedik. Bundan sonra biri bana bunu yaptığında imdat taciz ediyorlar diye bağıracağım. Şaka bir yana harbi kadın olsa tepki gösterirdi..
Ben yinede a101 kasiyerinin sadece iyi niyetten yardımcı olma niyetten bunu yaptığını düşünüyorum ama bir şey diyemem

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
665
İsim
Mehmet
Merhaba arkadaşlar bizim mahallenin yakınında A101 var ve sürekli oraya gidiordum ödemeyi QR kodu ile yapcaktım kimse yoktu QR okuturken kız elimi telefonun altına attı baya bi süre tuttu hatta QR okuyana işlem yapılana kadar eli elimdeydi yani bende öyle olunca ona karşı bişeyler hissettim ne yapmalıyım sizce gidip konuşup açılıyımmı instasını falan isteyebilirim.
Gelişme varmı hocam?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,855
Üyeler
140,569
Son üye
mkahveci63
Top Bottom