Neler Yeni

Kredi kartı kullanan varmı

Dahası  
Reaksiyon skoru
900
İsim
Onur Uygun
İlgilendiği Kategoriler
PC toplama
Instagram
onur27uygun
Arkadaşlar kredi kartım var (Vakıfbank Gold) şimdi bu kredi kartina taksit yapılır nasıl oluyor birde 20k limitim var ben 16k harcadım bunun aylık asgarisi felan varmış nasıl oluyor bu işleri bilen biri yardımcı olsun lütfen

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,327
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
Müşteri hizmetlerini arasan daha iyi olur. Buradan anlatması baya uzun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben şeyi anlamadım yeni mi aldınız kartı . Nasıl 20k limit verdi.

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,558
İsim
Yavuz
Anlaşmalı mağazalarda taksit yapabiliyorsunuz değişebiliyor. Harcadikca limit düşer. Ödediğiniz zaman yükselir. Asgari atıyorum 2000 TL. Ekstre borcu 10.000 TL. 10k yi odemeyemiyosaniz 2k verip bidahaki aya attirabiliyosunuz tabi faizli olarak. İyi bisey değil onermem.

*CaptainVictory*

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Zafer Baki Yıldız
Arkadaşlar kredi kartım var (Vakıfbank Gold) şimdi bu kredi kartina taksit yapılır nasıl oluyor birde 20k limitim var ben 16k harcadım bunun aylık asgarisi felan varmış nasıl oluyor bu işleri bilen biri yardımcı olsun lütfen
16k yı kaça böldürdün

Dahası  
Reaksiyon skoru
900
İsim
Onur Uygun
İlgilendiği Kategoriler
PC toplama
Instagram
onur27uygun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ben şeyi anlamadım yeni mi aldınız kartı . Nasıl 20k limit verdi.
Yeni almadım normelde ben kullanmadığım için 500 yaptım mobil bankacılık da 35k ya yükseltelim mi diye bildirim geldi fazla olduğu için yükseltmedim orda diyelim ki demek istemiştim

16k yı kaça böldürdün
Daha yapmadım aklımda ama ne kadar faiz işler 16k ya

Anlaşmalı mağazalarda taksit yapabiliyorsunuz değişebiliyor. Harcadikca limit düşer. Ödediğiniz zaman yükselir. Asgari atıyorum 2000 TL. Ekstre borcu 10.000 TL. 10k yi odemeyemiyosaniz 2k verip bidahaki aya attirabiliyosunuz tabi faizli olarak. İyi bisey değil onermem.
4 veya 3 aya bölerim

*CaptainVictory*

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Zafer Baki Yıldız
Yeni almadım normelde ben kullanmadığım için 500 yaptım mobil bankacılık da 35k ya yükseltelim mi diye bildirim geldi fazla olduğu için yükseltmedim orda diyelim ki demek istemiştim

Daha yapmadım aklımda ama ne kadar faiz işler 16k ya

4 veya 3 aya bölerim
hmm 16 k yı 4 e böldürdün diyelim 4 ay boyunca 4k keser ve kartın bakiyesi yenilenir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
900
İsim
Onur Uygun
İlgilendiği Kategoriler
PC toplama
Instagram
onur27uygun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Satriani

80+ Bronze
20K limitin varsa harcadığın kadar kısım bu limitten eksilir, ay sonu ekstre kesildiği zaman da ister harcamanın tamamını, istersen de asgari tutarı ödeyerek ana kısmı ertelemiş olursun. Taksitlendirmeyi ise bir ürünü alırken (taksit seçeneği var ise) belirli aylara bölebileceğin gibi, bazı harcamaları da kartın uygulaması üzerinden taksitlendirme şansın oluyor. Bana sorarsan sabit gelirin yoksa aşırı harcamaya kesinlikle bulaşma, fakat sabit gelir ve harcamanı bilerek kullanırsan, bir çok alışverişte taksit,erteleme vb. faydasını görürsün.

Bünyamina

80+ Gold
16 direkt çektiysen onu bölmen lazım bilmiyorum kaç para faiz olur ama 4 e bölürsen 500 TL falan belki fazla olur ondan sonra da işte mesela aylık ödemen 5k ise asgari tutarını yatırabilirsin ama diğer kalan parayı yatırmadığın için ona faiz işler ve birdaki ayın üstüne eklenir gibi gibi detayını araştırabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
900
İsim
Onur Uygun
İlgilendiği Kategoriler
PC toplama
Instagram
onur27uygun
yapacak bir şey yok bakiyen yenilenene kadar beklicen
Knk limiti istersem 30k yaparım sıkıntı değil limit. Benim soru acaba kaç k faiz işler 16k ya 4 ay onu soruyorum ve bir daha yapmayacam o kadar alış veriş

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Knk limiti istersem 30k yaparım sıkıntı değil limit. Benim soru acaba kaç k faiz işler 16k ya 4 ay onu soruyorum ve bir daha yapmayacam o kadar alış veriş
mobil bankacılıkta bölerken yazar aylık kaç ödeyeceğin 1.** falan kesiyordu sanırım faiz

meDira

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Muhammed Demiraslan
Hocam, alışveriş platformlarına ve mağazadan mağazaya değişiklik gösterir faiz. Bazıları faiz işletir vade uzadıkça, bazıları ise peşin fiyatına dediğimiz tür de faiz işlemez. Ama limitini taksitlendirerek kullanırsan, taksitler bitene kadar aylık taksit tutarın kaç ise aydan aya kartının limitini yükseltir.

Ek olarak banka bazen kampanya ile mobil bankacılık ile taksit eklersen bazen faiz işletir bazen de işletmez.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,822
Üyeler
138,414
Son üye
Mertqed
Top Bottom