Neler Yeni

Okulda yaşadığımız olayları yazma konusu

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,993
Mutluluk benim için yaratılmışken, mutsuz olamam!
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Biraz önce bankta arkadaşımla oturuyorduk. Sohbet ettiğimiz sırada beden eğitimi branşlı iki hocamız geldi. "Biz buraya geçebilir miyiz" diye rica ettiler. Biz de hemen kalktık ve ben "emredersiniz hocam" dedim. Hoca da dönüp "emir değil rica" dedi. Ben de dönüp "olsun hocam, başımızın üstünde yeriniz var" dedim. Bir kaç adım attıktan sonra arkadaşıma "nasıl yalakalık yaptım ama" diye sordum. Hocalar da bunu duymasın mı? Sesli güldüler ama bişey demediler. Biz de geçip gittik.. 😂

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
489
İsim
Ahmet Yıldırım
Aynen baya değişikmiş :d

QRuder

80+ Silver
Biraz önce bankta arkadaşımla oturuyorduk. Sohbet ettiğimiz sırada beden eğitimi branşlı iki hocamız geldi. "Biz buraya geçebilir miyiz" diye rica ettiler. Biz de hemen kalktık ve ben "emredersiniz hocam" dedim. Hoca da dönüp "emir değil rica" dedi. Ben de dönüp "olsun hocam, başımızın üstünde yeriniz var" dedim. Bir kaç adım attıktan sonra arkadaşıma "nasıl yalakalık yaptım ama" diye sordum. Hocalar da bunu duymasın mı? Sesli güldüler ama bişey demediler. Biz de geçip gittik.. 😂

TwinsR32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Çağlar
Steam
https://steamcommunity.com/id/TwinsR32/
Discord
Twins R32#0331
images.jpg

Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Doğukan
91e12f4b-5b53-476f-9e2d-d5a2ddc81cc5.jpg

CesarVialpando

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
710
İsim
CesarVialpando
Zamanında okulda çok olay yaşadım ama bunların çoğu maruz kaldığım aşağılanmalar ve dışlanmalardan ibaret :( Anlatsam roman olur.

Realhas the Great

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,911
İsim
Nejat İşler
İlgilendiği Kategoriler
Gündem,siyaset,PC parçaları,konu dışı
@Windows 10 Aşığıyım la Beypazarı limonlu maden suyu içiyorduk bu maden suyu şişesine parmağını soktu sonra çıkaramadı sonra eczaneden kayganlaştırıcı alıp çıkardı 😨

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,443
Üyeler
140,197
Son üye
asderfor
Top Bottom