Neler Yeni

Monster Tulpar Vs Asus Tuf

Megan

80+ Silver
*Bu abra değil Tulpar boş yapma* diyerek nasıl bir bilgisayar yokluğunda olduğunu tahmin ediyorum
Jdndıxkekckd bunu mu çıkardın cidden
Kısa süre monster abra kullandım, abartıldığı kadar sorunlu değildi. Yakın çevremde kullananlar da var hiçbir sıkıntıları olmadı. Sadece biraz ısınma sorunu var.

yusuf34

80+ Bronze
Alıntıyı görüntüle

Hepsiburada yorumlarina bakinca monsterden vazgeçtim çok yorum var 1 günde klavye boyle oluyorsa bazilarinda çikmada oluyormuş 1 yilda halini dusunemiyorum
Asus al kafan rahat etsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Boş yaptığımı düşünüyorsan forumda monster ile ilgili olan mesajlarımı okumamışsın demektir. Monsterin her türlüsü çöptür, parça kalitesi ve soğutma sistemi de cabası. *Bu abra değil Tulpar boş yapma* diyerek nasıl bir bilgisayar yokluğunda olduğunu tahmin ediyorum

Ücretsiz servis diye diye bir hal oldunuz. O kadar dandik parçaya ücretsiz servis vermesi çok iyi bir şey evet :) İstanbulda olup paranızın değerini umursamıyorsanız Monster alın. Monster kullanım süreci içinde çok şanslıysanız servisle işiniz olmaz fakat genel olarak müşteri memnuniyetini o kadar kâle alıyorlar ki artık neredeyse teknik servisteki çalışanlarla ve servisle içli dışlı oluyorsunuz.

Ben monster kullanmasam böyle bir şey demezrim, 1 yıl önce arkadaşımı bilgisayar alırken aynı şeyleri bıkmadan anlattım, dinlemedi. 2 ya da 3 hafta önce 3(?). kez servise gönderdi, sebepler malum :D

Senin boş yorum diye sallayıp bu yazıyı okumayacağını da tahmin edebiliyorum, ben de tulpar serisine sahiptim, 1000 lira zararla sattım ve masaüstü aldım. Kısaca siz bilirsiniz, kimse babasının hayrına para ödeyip gidin monsterı kötüleyin demez, kullanan yorumlar ve etrafta binlerce olumsuz eleştiri varken bu markanın iyi olduğunu düşünene hayret ederim. Kendi eden kendi bulur.
Kayılıyorum kesinlikle

Boş yaptığımı düşünüyorsan forumda monster ile ilgili olan mesajlarımı okumamışsın demektir. Monsterin her türlüsü çöptür, parça kalitesi ve soğutma sistemi de cabası. *Bu abra değil Tulpar boş yapma* diyerek nasıl bir bilgisayar yokluğunda olduğunu tahmin ediyorum

Ücretsiz servis diye diye bir hal oldunuz. O kadar dandik parçaya ücretsiz servis vermesi çok iyi bir şey evet :) İstanbulda olup paranızın değerini umursamıyorsanız Monster alın. Monster kullanım süreci içinde çok şanslıysanız servisle işiniz olmaz fakat genel olarak müşteri memnuniyetini o kadar kâle alıyorlar ki artık neredeyse teknik servisteki çalışanlarla ve servisle içli dışlı oluyorsunuz.

Ben monster kullanmasam böyle bir şey demezrim, 1 yıl önce arkadaşımı bilgisayar alırken aynı şeyleri bıkmadan anlattım, dinlemedi. 2 ya da 3 hafta önce 3(?). kez servise gönderdi, sebepler malum :D

Senin boş yorum diye sallayıp bu yazıyı okumayacağını da tahmin edebiliyorum, ben de tulpar serisine sahiptim, 1000 lira zararla sattım ve masaüstü aldım. Kısaca siz bilirsiniz, kimse babasının hayrına para ödeyip gidin monsterı kötüleyin demez, kullanan yorumlar ve etrafta binlerce olumsuz eleştiri varken bu markanın iyi olduğunu düşünene hayret ederim. Kendi eden kendi bulur.
Kesinlikle abra a5 almıştım ışık sızması çıkmıştı 15 gün olmadan iade ettim

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,172
İsim
Berke
Asus al kafan rahat etsin

Kayılıyorum kesinlikle

Kesinlikle abra a5 almıştım ışık sızması çıkmıştı 15 gün olmadan iade ettim
Dostum karşılaştırdığınız kasalar Clevo ve Tongfang iyi misiniz? Tongfang modelleri gayet iyi ve sorunsuz diyorum hala bana Clevo kasanın problemlerini sayıyor. Tongfang modelleri yurtdışında'da kullanılıyor örnek olarak XMG gidip bakabilirsin.

Aynen Tongfang kasa için binlerce olumsuz yorum var. Clevo ile Tongfang kasayı karşılaştırmaya devam et sen belki bir yere gelirsin. :)
Bu arkadaş herhalde cihazları Monster markasının topladığını felan da zannediyordur, gece gece güldüm teşekkürler.

Son düzenleme:

Ege Hanedar

80+ Bronze
Monstera marka diye bakmayin sorun çözülsün :D monstera model bazlı bakmanız lazım,ki kasaları kendileri yapmıyor. son çıkan tongfanglarin sorunlari daha az ve soğutma performansı açısından iyi durumdalar,ki eski tulparlarda da sorunlar olduğu gerçeği var orası da doğru,fakat 20.4 21.7 gibi güzel modellerde var, aynı şekilde düz 25.1 gibi msi kasa kullanan cihazlarda var,Markaya genel algı yapmak özellikle kasa alıp logo basan bi firma için saçmalık.hafif taşınabilirlik,uzun pil ömrü istiyorsaniz a15, performans ve soğutma istiyorsaniz 20.4 tercih edin.

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,566
İsim
Yavuz

muhkya

80+ Bronze
Garantiden degistirmistim ben sorun olmuyor.
Saçmalik ya o kadar para ver 1 yil rahat kullanama garanti ile ugraş neden sağlam yapilmiyor onu anlamiyorum hani desen 5 k daha ucuz bide diger markalarlada ayni fiyata satiliyor saçmalık ben almazdım

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İbrahim
Düzgün olan bir laptop yok mu şimdi

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,566
İsim
Yavuz
Saçmalik ya o kadar para ver 1 yil rahat kullanama garanti ile ugraş neden sağlam yapilmiyor onu anlamiyorum hani desen 5 k daha ucuz bide diger markalarlada ayni fiyata satiliyor saçmalık ben almazdım
Eskiden ucuzdu ama baya tutulduğu için fiyatları yükseltti.

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
398
İsim
Cihan Duman
Dostum karşılaştırdığınız kasalar Clevo ve Tongfang iyi misiniz? Tongfang modelleri gayet iyi ve sorunsuz diyorum hala bana Clevo kasanın problemlerini sayıyor. Tongfang modelleri yurtdışında'da kullanılıyor örnek olarak XMG gidip bakabilirsin.

Aynen Tongfang kasa için binlerce olumsuz yorum var. Clevo ile Tongfang kasayı karşılaştırmaya devam et sen belki bir yere gelirsin. :)
Bu arkadaş herhalde cihazları Monster markasının topladığını felan da zannediyordur, gece gece güldüm teşekkürler.
Sen de tam fanboy çıktın. Keşke sana bu savunmaların için para ödeseler de insanları bu şekilde eğlendirmeye devam etsen.

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,172
İsim
Berke
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
398
İsim
Cihan Duman
Cevap bulamayınca fan boy mu olduk? 😂😂😂
Ne cevabı bekliyorsun? Böyle toxic toxic gülen birisine daha ne anlatmalıyım da akıllanmalı diye düşünürken yine boşunu yapıp günü ferahlatmışsın. Forumda önüne gelene monster övmüşsün, Allahtan bir bilgisayarın var, en kötüsüyle başlayıp en iyisi zanneden bir çocuksun, yazık kafana bari insanları parasının çöpe gitmesine teşvik etme, gerçi seni kim dinler :)

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,172
İsim
Berke
Ne cevabı bekliyorsun? Böyle toxic toxic gülen birisine daha ne anlatmalıyım da akıllanmalı diye düşünürken yine boşunu yapıp günü ferahlatmışsın. Forumda önüne gelene monster övmüşsün, Allahtan bir bilgisayarın var, en kötüsüyle başlayıp en iyisi zanneden bir çocuksun, yazık kafana bari insanları parasının çöpe gitmesine teşvik etme, gerçi seni kim dinler :)
Yaklaşık 3K mesajım var ve hep Monster cihaz önermiyorum, sanırsam stalk atarken yanlış konulara bakmışsın. :censored: İnsanlar bana güvenip cihaz satın alıyor ve sonunda memnun olarak ayrılıyor. Şu konuda belkide doğrusundur çok fazla laptop cihaz kullanmadım 2-3 tane kullanmışımdır fakat bu konularda gayet te iyi olduğumu düşünüyorum. Eğer yanlış olsaydım insanlar bana laptop adam veya çocuk demek yerine eleştiri yaparak beni düzeltmeye çalışırlardı. İnsanların parasını çöpe gitmesine teşvik etmek mi? T7 v20.4 cihazı fiyatına göre gayet iyi ve Max-P bir cihaz. O fiyata Max-P cihaz kalmadı piyasada. Tongfang üretiyor cihazı Monster veya Clevo değil, onların ürettiği cihazlarda gayet iyi. Lütfen yorum yaparken iki kez düşün ve benim vaktimi boşa harcama.

Ek olarak neden sürekli gülücük attığımı da söyleyeyim, güldüğüm veya gülünç olan mesajlara verdiğim tepkidir o. Toxiclik değil yani.
Kim mi beni dinler? Emin ol bu forumda laptop ile uğraşan %80 insanlar beni dinliyor ve ona göre yorumunu yapıyor. :whistle::whistle::whistle:

https://forum.donanimarsivi.com/konu/abra-a5-v19-3-15-6-oyun-bilgisayari-alinir-mi.616339/ Al sana bir örnek Tongfang kasa fakat önermemişim o bütçeye daha iyisi varmış çünkü tabi senin söyleminle Monster fanmışım. :D:D:D:D

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,444
Üyeler
140,201
Son üye
braveclub
Top Bottom