Neler Yeni

VatanPC RTX 2060 SİSTEM 8999tl YAPIŞ

emre6840

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Emre
saat 12 de sipariş vermiştim
Daha yeni müşteri hizmetleri aradı montajsiz sipariş vermişsiniz doğru mu dedi evet aceleden öyle oldu dedim değiştirebilir miyim dedim evet olur dedi 1 2 hafta geç gelir dedi sıkıntı olmaz dedim durum bu şekilde bende iptal olucak diye çok korktum alan herkese hayırlı olsun inşAllah

Jankanbe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Emirhan özaydın
Daha yeni müşteri hizmetleri aradı montajsiz sipariş vermişsiniz doğru mu dedi evet aceleden öyle oldu dedim değiştirebilir miyim dedim evet olur dedi 1 2 hafta geç gelir dedi sıkıntı olmaz dedim durum bu şekilde bende iptal olucak diye çok korktum alan herkese hayırlı olsun inşAllah
Arayan numara ?

NightRose

80+ Bronze
Hayir
Ayrica sonuc senden yana ciksa bile vermek zorunda degiller itiraz haklari var o kadar kolay degil yani
Yüksek ihtimal diyelim hadi senin dilinden olsun. Marka değeri için çok sıkıntı çıkarmıyor firmalar. Merdiven altı olanlar hariç bu durum için.

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,993
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Benimki montaj da şuan 🙂

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,993
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,914
İsim
tümen dağ
Yüksek ihtimal diyelim hadi senin dilinden olsun. Marka değeri için çok sıkıntı çıkarmıyor firmalar. Merdiven altı olanlar hariç bu durum için.
Her firmada boyledie firma buyuk diye sorunsuz bir sekilde size donus saglamazlar bu firmalarin kac tane avukati var sirf boyle seyler icin

Furkanozr

80+ Silver
Müşteri hizmetleri Net bir şey demiyor kaça kadar beklemeliyim onaylanması için

TheFaLcoN

80+ Bronze
Hocam ben saat 11.20 de sipariş verdim halen aramadılar nasıl oluyor.

TheFaLcoN

80+ Bronze
850 ile başlıyor vatanın sitesinden bir bakın isterseniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bi bakın aramıslardi spama falan düşmüştür belki
İlla aramaları mı lazım zaten siparişi verdik. Montaj istemiyorum sitede seçtim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,842
Üyeler
140,259
Son üye
Sticth
Top Bottom