Neler Yeni

Xpg Defender Pro Alinir Mi?

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
görünüş olarak,ışıklar olarak XPG Defender pro daha güzel duruyor hangisinin hava akışı daha iyidir ve neden bu kasayı önerdiniz?

of Beauty and Rage

80+ Silver
En İyi Cevap
1

LVQ10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
665
İsim
Kaan
Bu kasada toz filtresi kaynakli tasarim hatasi var, Defender Pro daha iyi bir kasa.

Bu fiyatina alinir Defender Pro.
Tasarım hatası yok. Toz filtresi öndeki fanların görüntüsünü bozmasın diye fanların arkasına alınmış.

Hava akışı gayet iyi bir kasa.
Ama defender pro kadar iyi olduğunu düşünmüyorum. Defender pro daha geniş ve daha büyük.

of Beauty and Rage

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Tasarım hatası yok. Toz filtresi öndeki fanların görüntüsünü bozmasın diye fanların arkasına alınmış.

bana beko derler

80+ Silver
En İyi Cevap
2

Hava akışı gayet iyi bir kasa.
Ama defender pro kadar iyi olduğunu düşünmüyorum. Defender pro daha geniş ve daha büyük.
icte olmasi hem tozu engellemiyor hem de hava akisini bozuyor.

LVQ10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
665
İsim
Kaan
Filtreyi çıkarınca içerisinin serinlemesi normal ve bilinen bir şey. Her kasada olacaktır.
Ön tarafa taksan engelleyecek sıcaklığı.
icte olmasi hem tozu engellemiyor hem de hava akisini bozuyor.
Ben ayda 1 çıkarıp temizliyorum gayet toz toplamış oluyor. İşlemci ve kart sicakliklarimdan da gayet memnunum. 300W civarı güç çeken kartı 70 derecede tutuyor daha ne yapsın.

Ayrıca şunu da belirteyim ön tarafta filtresiz kullandigimda kart sıcaklığı 67ye düşüyor en fazla. Öyle ahım şahım etkilediği yok bende.

bana beko derler

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Filtreyi çıkarınca içerisinin serinlemesi normal ve bilinen bir şey. Her kasada olacaktır.

Ben ayda 1 çıkarıp temizliyorum gayet toz toplamış oluyor. İşlemci ve kart sicakliklarimdan da gayet memnunum. 300W civarı güç çeken kartı 70 derecede tutuyor daha ne yapsın.

Ayrıca şunu da belirteyim ön tarafta filtresiz kullandigimda kart sıcaklığı 67ye düşüyor en fazla. Öyle ahım şahım etkilediği yok bende.
enayi ben tozu toplamiyo mu diyorum ondeki fanlar yumak yumak oluyor en one koyunca hem hava akisi daha iyi oluyo hem de fanlar da tozlanmiyo

of Beauty and Rage

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Yani, 11-12 derece farkin her kasada olabilecek bir sey oldugundan supheliyim.

LVQ10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
665
İsim
Kaan
enayi ben tozu toplamiyo mu diyorum ondeki fanlar yumak yumak oluyor en one koyunca hem hava akisi daha iyi oluyo hem de fanlar da tozlanmiyo
Enayi en başta sen demedin mi içeride tozu toplamiyor diye?

"icte olmasi hem tozu engellemiyor hem de hava akisini bozuyor"
Ne yazdigindan haberin yok.

Kasanın içerisindeki tozu da engelliyor hava akışını da bozmuyor. Sanki atomu parcalamis gibi triplere girmis bir de.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani, 11-12 derece farkin her kasada olabilecek bir sey oldugundan supheliyim.
11-12 derece fark olmuyor onu da ekledim. Testi yapan kişi nasıl denediyse artık.

bana beko derler

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Uygunsuz davranış
Enayi en başta sen demedin mi içeride tozu toplamiyor diye?

"icte olmasi hem tozu engellemiyor hem de hava akisini bozuyor"
Ne yazdigindan haberin yok.

Kasanın içerisindeki tozu da engelliyor hava akışını da bozmuyor. Sanki atomu parcalamis gibi triplere girmis bir de.
Mesaj otomatik birleştirildi:

11-12 derece fark olmuyor onu da ekledim. Testi yapan kişi nasıl denediyse artık.
konusma hakki vermedim sana knkim

Top Bottom