Neler Yeni

VatanPC RTX 2060 SİSTEM 8999tl YAPIŞ

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Abdullah
Halen onaylanmayalar bence ilk parti 200 250 kişi onaylandı diğer 250 kişi de beklemede bugünde haftasonuna denk gelmesi nedeni ile pazartesine kalmış olabilir onaylanma olayı yada üzülerek belirteyim iptal olma ihtimali olabilir.

En net bilgi vatan müşteri hizmetlerini aramanız. Size mutlaka kesin bilgi verirler.
Zaten 2 tane aynı adrese yada aynı isimle alanların iptal olabiliyormuş

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,035
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

El-Turco

80+ Bronze
Valla bende bu sistemi aldım siz o fiyata bu sistemi alan keriz bulunca banada haber verin bu yaptığınız çok saçma bir şey kimse zaten tek tek toplamıyor genel olarak kampanyalı sistemlere göre karşılaştırmalı ve Kürşat abim 10 000 den koydu bazı kişiler isi 11 bin 10 bine Kürşat abimden almak varken sizin bu sistemi kimse almaz Bak 3060 sistem 11.5 k ya satıldı demicem çünkü o geçti artık ama daha geçen gün i312100F 3060 14K ya satıldı akıl var mantik var
alan alır hocam siz dert etmeyin

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,035
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Demek istediğim farklı bir hesap açıp gene aynı adres seçilirse iptal olma durumu olabilirmiş
Onu bilemiyorum ama aynı kişi 2 tane almasın diye inceleniyor diye düşünüyorum

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,035
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Ben 2 tane almaya çalıştım en fazla 1 tane alabilirsiniz hatası verdi direkt başta aldırmıyor yani
Evet öyle zaten ama atıyorum ben farkli hesap ile almak istiyorum ama yine aynı ev adrese gelsin o durumda ne olur bilmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet doğrudur

Acaba montajlı ne zaman gelir benim ki şu anda 3.aşamada
BENCE 1 haftayı bulur en geç

Qube

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Yunus
Evet öyle zaten ama atıyorum ben farkli hesap ile almak istiyorum ama yine aynı ev adrese gelsin o durumda ne olur bilmiyorum

BENCE 1 haftayı bulur en geç
1 evde 2 tane kullanıcı olabilir. Farklı hesap aynı adres sıkıtı olmamalı.

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,035
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
1 evde 2 tane kullanıcı olabilir. Farklı hesap aynı adres sıkıtı olmamalı.
Bilemedim valla nasıl olur orası ama onaylanmayanlar pazartesi onaylanır arayıp sorabilirler

• Beğen
Reaksiyonlar: Qube

Qube

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Yunus
Valla bende bu sistemi aldım siz o fiyata bu sistemi alan keriz bulunca banada haber verin bu yaptığınız çok saçma bir şey kimse zaten tek tek toplamıyor genel olarak kampanyalı sistemlere göre karşılaştırmalı ve Kürşat abim 10 000 den koydu bazı kişiler isi 11 bin 10 bine Kürşat abimden almak varken sizin bu sistemi kimse almaz Bak 3060 sistem 11.5 k ya satıldı demicem çünkü o geçti artık ama daha geçen gün i312100F 3060 14K ya satıldı akıl var mantik var
O sistem 12-13k ya ihtiyacı olan kişiye makul gelebilir. Bu o kişiyi keriz yapmaz. Üslubun çok yanlış. Zamanında ekran kartlarına 2 kat para verip alıyorduk kerizmiydik hepimiz? İsteyen istediği fiyattan satarda alırda bırakın boş muhabbetleri.

Son düzenleme:

Night Uranos

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
327
İsim
Berkay Kaygısız
ben işlemciyi 12400f yapıp almıştım. Ekran kartını satıp üstüne para koyup 6700xt alasım var. @Kürşat Kütükçü 2060 ı satabilirmiyim veya işlemci 6700xt de sıkıntı çıkartırmı 1080p oynayacagım

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,035
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Top Bottom