Neler Yeni

Sigara kokusu duyunca sinirlenmek tek bende mi oluyor?

Escrita

80+ Bronze
Çocukluğumdan beri sigara kokusuna nefretim var, yaş geldi 19'a hala daha geçmedi bu durum. Sigara kokusu aldığım zaman sinirlerim tavan yapıyor. İçen kişiyi boğazlayasım geliyor, özellikle de kapalı ortamda aldığım zaman. Aynı şey kirli havası olan yerler için de geçerli fabrikaların bıraktığı kirli duman, arabaların bıraktığı siyah duman vb. şeylerin kokusunu aldığım zaman acayip derecede sinirleniyorum ve o sırada biriyle konuşuyorsam çok agresif cevaplar verebiliyorum. Aynı şekilde bu durumları yaşayan başka kimse var mı?

Megan

80+ Silver
Çocukluğumdan beri sigara kokusuna nefretim var, yaş geldi 19'a hala daha geçmedi bu durum. Sigara kokusu aldığım zaman sinirlerim tavan yapıyor. İçen kişiyi boğazlayasım geliyor, özellikle de kapalı ortamda aldığım zaman. Aynı şey kirli havası olan yerler için de geçerli fabrikaların bıraktığı kirli duman, arabaların bıraktığı siyah duman vb. şeylerin kokusunu aldığım zaman acayip derecede sinirleniyorum ve o sırada biriyle konuşuyorsam çok agresif cevaplar verebiliyorum. Aynı şekilde bu durumları yaşayan başka kimse var mı?
Bende de aynı ama bendekinin sebebi sigara kokusunda nefes alamamam. Nefesim tıkanıyor o kokuda. Kalabalık ortamda sigara içenlere o yüzden çok sinir oluyorum. Gitsin tek başına kendi bölgesinde içsin

eyupseker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,559
İsim
Eyüp Şeker
Instagram
eyup.seker.545
Steam
eyupseker6161
Bende aşırı sinir oluyorum. Ama arabaların bıraktıği kirli dumanlara vs. değil sadece sigara dumanına aşırı sinir oluyorum.

MematiBaş🚬

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,525
İsim
Memati Baş
ben rahatsız oluyorum ama sinirlenmiyorum.

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,957
İsim
Taha Efe
Bende de var iliğim kemiğimlen sigaradan nefret ediyorum. Herkes bilir nekadar üzülürüm içen icin.

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
kokusu güzel geliyor ama içmedim içmem de. Arada dayılar dedeler içerken dumanı bana geliyor oradan anlıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
903,458
Üyeler
140,202
Son üye
Riax