Neler Yeni

Arkadaşlar bu bilgisayar internette dolaşmak için yeterlimi?

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar bu bilgisayar internette dolaşmak için yeterli olurmu sizce? Ayrıca Disney+ falan açıp video izlemek için.

Ubuntu kurulacak. Uzay montaj.

Ram 2x2 olacak ayrıca

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,529
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Rami 6 veya 8 yapsan daha iyi olur bence. Windows 7 kurmazsan 4 kurtarmıyor çok

fbsoner12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
635
İsim
Soner

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Hidro Dinamik

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Çalışır ama kanser eder. Özellikle HDD yüzünden sorunlar yaşanır. Laptop hddsi yerine 120gb SSD hiç yoktan iyidir.
Ne kadar para vereceksin bu sisteme? SSD bütçeyi biraz artıracak ama bu hddye göre büyük fark olur.

Hasan344

80+ Gold
Yeterli olur ama bence 2. Elden ucuz 120gb'lik falan bir SSD bak.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çalışır ama kanser eder. Özellikle HDD yüzünden sorunlar yaşanır. Laptop hddsi yerine 120gb SSD hiç yoktan iyidir.
Ne kadar para vereceksin bu sisteme? SSD bütçeyi biraz artıracak ama bu hddye göre büyük fark olur.
olabildiğince az para harcamaya çalışıyorum

DaffyGraphic

80+ Silver
Arkadaşlar bu bilgisayar internette dolaşmak için yeterli olurmu sizce? Ayrıca Disney+ falan açıp video izlemek için.

Ram 2x2 olacak ayrıca

Birazdan bunu sipariş vermeyi düşünüyorum ben kendi laptopuma Allahın izniyle.
4GB RAM var şuan bende, i3 3120m, 12 yıldır temizlik görmüyor orası ayrı, HDD ile kullanıyorum, saolsun getirdi buralara kadar.
Güzel yani yetiyor bana, HDD yerine ssd alırsan çok daha iyi olur diye düşünüyorum.

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Rami 6 veya 8 yapsan daha iyi olur bence. Windows 7 kurmazsan 4 kurtarmıyor çok

Ram 2x2 olacak ayrıca

Ram 512 bile olsa win7 86x destekler ama windows 7nin bir çok sürümünde google, youtube vb. araçları kullanmıyorsunuz ölü yatırım yapmak yerine ddr3 anakart en az 4 gb ram ve en az %80 sağlıklı hdd alınıp internet işlevlerini görmek amacıyla kullanabilirsin ddr2 tamamen ölü yatırım hatta paranı çöpe atmak olur. Alması dert uğraşması dert masrafı dert yeterince yıllanmış elinde kalma olasılığını geçtim anlık olarak ömrünü yitirebilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birazdan bunu sipariş vermeyi düşünüyorum ben kendi laptopuma Allahın izniyle.
4GB RAM var şuan bende, i3 3120m, 12 yıldır temizlik görmüyor orası ayrı, HDD ile kullanıyorum, saolsun getirdi buralara kadar.
Güzel yani yetiyor bana, HDD yerine ssd alırsan çok daha iyi olur diye düşünüyorum.
alınacak anakart yıllanmış ssd alsa bile yeterli verimi alamaz anca yedek ssd olarak kullanır.

Top Bottom