Neler Yeni

Rampage Reaction kasa led ve fan ayarı

Carl Johnson CJ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
695
İsim
Carl Johnson
Instagram
carljohnson.jpg
Rampage reaction kasam var fanları gürültülü çalışıyor gece rahatsız ediyor bu yüzden fanları yavaşlatmak veya kapatmak istiyorum birde fanların rainbow aydınlatmalarını istediğim zaman nasıl açıp kapatabilirim

Ekler

• Screenshot_20221019_204724.jpg
    Screenshot_20221019_204724.jpg
    393.7 KB · Hit: 42
  • Screenshot_20221019_204707.jpg
    Screenshot_20221019_204707.jpg
    366 KB · Hit: 49
  • Screenshot_20221019_204647.jpg
    Screenshot_20221019_204647.jpg
    466.2 KB · Hit: 79
  • Screenshot_20221019_204633.jpg
    Screenshot_20221019_204633.jpg
    377.9 KB · Hit: 52
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
CEM SELİMOĞLU
Hocam aynı ürün bende var Işık’larını değiştiremezsin sabit renktir kapanmıyor birde birde çok sesli çalışıyor evet bende bulursam ayarını yaptırırım sanki bi uğultu var gibi aynı bizim fırının sesi gghkhhhgkk

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
CEM SELİMOĞLU
Aslında powersup kalıcak kasa ve fanları satıp gamepower warcry alıcan onlar çok sessiz çalıştığını dahi anlamıyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bizim kuzende 11 tane fan var kasasında

Birde yeni bios güncellemesi geldi dün 1603 tü bugün 1623 oldu

ben güncelledim fan sesi de az da olsa gitti

Dahası  
Reaksiyon skoru
900
İsim
Onur Uygun
İlgilendiği Kategoriler
PC toplama
Instagram
onur27uygun
Aslında powersup kalıcak kasa ve fanları satıp gamepower warcry alıcan onlar çok sessiz çalıştığını dahi anlamıyorsun

Bizim kuzende 11 tane fan var kasasında

Birde yeni bios güncellemesi geldi dün 1603 tü bugün 1623 oldu

ben güncelledim fan sesi de az da olsa gitti
Hangi bios knk Gigabyte h610m h var bende

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
CEM SELİMOĞLU
Hangi bios knk Gigabyte h610m h var bende
bende asus prime h610m -k d4 modeli

sesli çalışmasının ve fan ayarını kontrol edememe sebebimiz kasadaki fanları da cpu ya bağladılar bu sayede daha iyi soğutma ve vram dram ısınma yapmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
900
İsim
Onur Uygun
İlgilendiği Kategoriler
PC toplama
Instagram
onur27uygun
bende asus prime h610m -k d4 modeli

sesli çalışmasının ve fan ayarını kontrol edememe sebebimiz kasadaki fanları da cpu ya bağladılar bu sayede daha iyi soğutma ve vram dram ısınma yapmıyor
Onu değiştirmek ister sek yapabilir miyim

erennx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
991
İsim
Eren
Hocam aynı ürün bende var Işık’larını değiştiremezsin sabit renktir kapanmıyor birde birde çok sesli çalışıyor evet bende bulursam ayarını yaptırırım sanki bi uğultu var gibi aynı bizim fırının sesi gghkhhhgkk
Evet rampage yine şaşırtmadı

Carl Johnson CJ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
695
İsim
Carl Johnson
Instagram
carljohnson.jpg
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Rampage Reaction kasa ile ilgili genel yorumu yapmak istiyorum

2.5 aylık deneyimimi aktaracağım

Rampage reaction kasa genel olarak güzel bir kasa sade ve şık tasarımı var

Kasa da 12 cm'lik 3 tane ön de 1 tane arkada egzoz fanı olmak üzere toplam da 4 adet fanı var

Kasanın ön tarafı, üst tarafı ve alt tarafı tamamen mesh bu yüzden havayı çok iyi alıyor ve ısınan havayı rahatca tahliye edebiliyor, kasanın sirkülasyonu oldukça iyi

Kasanın kötü yanı fanların yarattığı rüzgar gürültülüsü
Ben kasayı masanın üstüne koyduğum için bu gürültüye fazla maruz kalıyorum bu yüzden rahatsız edici oluyor. Oyun oynarken veya video izlerken bu sesi duymuyorsunuz ama herhangi bir şey yapmadığınız da fanların çıkarmış olduğu rüzgar sesi rahatsız edici oluyor belki de mesh kasalarda kasa içerisinde ki hava sirkülasyonu yüzünden olan genel sorundur bilemiyorum

Kasanın bir başka eksi yönü fanların rgb'leri kontrol edilemiyor rainbow olarak yanıyor gece fanların aydınlatmasını kapatmak istediğimde kapatamıyorum. Fanlar gücünü direkt psu'dan molex kablosu ile alıyor

Kasaya 10 üzerinden puan verecek olursam 6 verirdim

Fiyat performans olarak başarılı bir kasa

(Anakartım da smartfan özelliği mevcut bu özellik anakarta bağlanan kasa fanlarını kontrol etmeye yarıyor. Fan kontrolcü alıp kasa fanlarını fan kontrolcü ile anakarta bağlayarak kontrol edebilirim bilgisayar boştayken fanların düşük devirler de çalışmasını bilgisayar ısındıkça fan devrini arttırmasını sağlayabilirim) bu konuda fazla bilgim yok nu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

molex kablosu ile güç alan fanlar fan kontrolcüye bağlanabilir mi?

Bu fanlar anakarta bağlandığında yazılım ile kontrol edilebilir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
900
İsim
Onur Uygun
İlgilendiği Kategoriler
PC toplama
Instagram
onur27uygun
Rampage Reaction kasa ile ilgili genel yorumu yapmak istiyorum

2.5 aylık deneyimimi aktaracağım

Rampage reaction kasa genel olarak güzel bir kasa sade ve şık tasarımı var

Kasa da 12 cm'lik 3 tane ön de 1 tane arkada egzoz fanı olmak üzere toplam da 4 adet fanı var

Kasanın ön tarafı, üst tarafı ve alt tarafı tamamen mesh bu yüzden havayı çok iyi alıyor ve ısınan havayı rahatca tahliye edebiliyor, kasanın sirkülasyonu oldukça iyi

Kasanın kötü yanı fanların yarattığı rüzgar gürültülüsü
Ben kasayı masanın üstüne koyduğum için bu gürültüye fazla maruz kalıyorum bu yüzden rahatsız edici oluyor. Oyun oynarken veya video izlerken bu sesi duymuyorsunuz ama herhangi bir şey yapmadığınız da fanların çıkarmış olduğu rüzgar sesi rahatsız edici oluyor belki de mesh kasalarda kasa içerisinde ki hava sirkülasyonu yüzünden olan genel sorundur bilemiyorum

Kasanın bir başka eksi yönü fanların rgb'leri kontrol edilemiyor rainbow olarak yanıyor gece fanların aydınlatmasını kapatmak istediğimde kapatamıyorum. Fanlar gücünü direkt psu'dan molex kablosu ile alıyor

Kasaya 10 üzerinden puan verecek olursam 6 verirdim

Fiyat performans olarak başarılı bir kasa

(Anakartım da smartfan özelliği mevcut bu özellik anakarta bağlanan kasa fanlarını kontrol etmeye yarıyor. Fan kontrolcü alıp kasa fanlarını fan kontrolcü ile anakarta bağlayarak kontrol edebilirim bilgisayar boştayken fanların düşük devirler de çalışmasını bilgisayar ısındıkça fan devrini arttırmasını sağlayabilirim) bu konuda fazla bilgim yok nu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

molex kablosu ile güç alan fanlar fan kontrolcüye bağlanabilir mi?

Bu fanlar anakarta bağlandığında yazılım ile kontrol edilebilir mi?
Anakartin ne dostum Gigabyte h610m h DDR4 mü

Dahası  
Reaksiyon skoru
900
İsim
Onur Uygun
İlgilendiği Kategoriler
PC toplama
Instagram
onur27uygun
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR