Neler Yeni

Spider-Man Remastered Türkçe yama önerisi

thekhione

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Bruce WAYNE

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,284
İsim
Ahmet Sevinç
ben buradan kurdum gayet iyi
anonymous da virüs olarak görüyor diyorlardı bende yt den kaçak indirdim onuda virüs gördü ve sürekli oyun report verdi ancak bu yama çalıştı sorunsuz daha dlc de denemedim

Helixo

80+ Bronze
Merhaba arkadaşlar, Spider-Man Remastered için Türkçe yama arıyorum. Spider-Man Turkce Yama (1).rar (kaynak Full programlar ındir). Buradan indirsem sorun çıkar mı? Ya da anonymous çeviriden 62,50 liralık ücrete satın almak mı? Hangisini tercih etmeliyim?

https://www.technopat.net/sosyal/ko...astered-tuerkce-yama-oyundunyasi-net.2695615/ burası da var güvenilir mi?
https://disk.yandex.com.tr/d/mri3_jXgVBeQrQ anonumus un yamasıdır hocam

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX

mccg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
kemal
En güncel türkçe yama buradan alabilirsiniz; dosyaları kurulu dizine yapıştırın.
şifresi: calypso.ceviri

XanthiN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ozan
Ekip kendisi mi paylaştı, değilse kaynak neresidir acaba? Yama çalışıyor gibi ama oyun içi tam test etmedim.

1701135977811.png

Helixo

80+ Bronze
bunun şifresi ne ?
12345 galiba
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nasıl kuruluyor bilginiz var mı dosyayı doğrudan oyunun ana klasörüne mi atmak lazım?
oyunun kurulu olduğu yere atın

Ekip kendisi mi paylaştı, değilse kaynak neresidir acaba? Yama çalışıyor gibi ama oyun içi tam test etmedim.

Alıntıyı görüntüle
kaynağı hatırlamıyom ama ilk indirdiğim çalışıyordu sonra yandex ime kaydettim size attım + yama çalışıyor bütün dlc ler dahil

Alıntıyı görüntüle
yamayı nasıl kurdunuz acaba? ben kuramadım da.

12345 galiba

oyunun kurulu olduğu yere atın

kaynağı hatırlamıyom ama ilk indirdiğim çalışıyordu sonra yandex ime kaydettim size attım + yama çalışıyor bütün dlc ler dahil
hocam yama nasıl kuruluyor? bırakın şifre girmeyi dosyayı açamıyorum bile. oyunun kurulu olduğu yere attım ama yine olmadı.

Top Bottom