Neler Yeni

🔥AMD KARTLARDA FSR 3 MOD + KURULUM + LİNK 🔥

saype

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Hamdi Sayar
Ghostwire tokyo indiriyorum onun üzerinde deniyeceğim modu. Çalışırsa Howgwarts legacy vs indirip oynayacağım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Haktan Erol
Evet arkadaşlar bildiğiniz gibi fsr 3 açık kaynaklı bir yazılım nvidia'nın bize sadece 4000 serisinde çalıştırabiliyoruz dediği şeyi amd tüm kartlara getirdi.
Yakın zamanda fsr 3 modları çıktı ama sadece nvidia kartlarda çalışıyordu artık amd kartlarda da açılabiliyor.

İNDİRME LİNKİ: https://gofile.io/d/PXXlo7

KURULUM:
İndirdiğiniz dosyada bu üçü yer alacak en alttaki fsr2fsr3 yazan klasörü açıyoruz
Alıntıyı görüntüle

Karşımıza burası gelecek PotalsBack.zip klasörünü açıyoruz ve içindekileri oyunun kurulu olduğu yere atıyoruz. (Cyberpunk 2077\bin\x64 içine)
Alıntıyı görüntüle

Sonra az önce açtığımız yerden bu klasörü açıyoruz
Alıntıyı görüntüle

Bu zip dosyasını buluyoruz (fsr 2.1 sürümü bu) ve içindeki herşeyi oyunun kurulu olduğu yere atıyoruz. (Cyberpunk 2077\bin\x64 içine) Gelen uyarıya hepsini değiştir diyoruz
Alıntıyı görüntüle

(Cyberpunk 2077\bin\x64) içinde bu dosyayı bulup açıyoruz ve bunu ekledikten sonra oyunu çalıştırıyoruz.
Alıntıyı görüntüle

Oyun içinde dlls açık olacak dlls kalite yapıyoruz ve alttan kare oluşturmayı açıyoruz (dlls kullanmıyoruz tabikide fsr 2.1 bu) (Işın oluşturma açmayın)

Alıntıyı görüntüle

EKRAN KARTI RX 6800 16GB
İŞLEMCİ R5 5600
1080P

RTX AÇIK ULTRA FSR KAPALI
Alıntıyı görüntüle

RTX AÇIK ULTRA FSR KALİTE
Alıntıyı görüntüle

AYNI ŞEKİLDE DİĞER FSR DESTEKLİ OYUNLARADA EKLEYEBİLİRSİNİZ
rx 6600 ekran kartım var fsr 2.1 i açınca görüntü kalitesi bozuluyor bu modu kursam alacağım fps artışı ve buna karşın görüntüdeki bozulma ne durumda olacak hocam görüntü kalitesini fazla bozmuyorsa denemek istiyorum

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,979
İsim
Sinan Aba
rx 6600 ekran kartım var fsr 2.1 i açınca görüntü kalitesi bozuluyor bu modu kursam alacağım fps artışı ve buna karşın görüntüdeki bozulma ne durumda olacak hocam görüntü kalitesini fazla bozmuyorsa denemek istiyorum
Görüntü normal fsr açık gibi olacak ama FPS fazla olacak. Keskinlik arttır oynanmayacak derece bozmuyor.

Fu_Lins

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Emirhan Kılıçaslan
witcher 3 de denemek istiyorum lakin bir türlü yapamadım yardımcı olabilecek var mı direkt oyun dosyasının içine atmayı denedim exesinin bulunduğu yere de denedim kare oluşturma açılmadı. 2000 serisi kartlarda olmuyor olabilir mi acaba 2060 var bende

MustafaaY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Mustafa Yeşilyurt
Rx6600 var amd olanı kurdum fsr açıyorum dlls kare oluşturmayı da açıyorum ama fps etki etmiyor nedense
Ama ayarı dlls süper resolution yapınca fps uçuyor, yani fsr yerine dlls mi açmam lazım

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,979
İsim
Sinan Aba
Rx6600 var amd olanı kurdum fsr açıyorum dlls kare oluşturmayı da açıyorum ama fps etki etmiyor nedense
Ama ayarı dlls süper resolution yapınca fps uçuyor, yani fsr yerine dlls mi açmam lazım
Evet fsr yerine dlls açınca çalışıyor.

anlznn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
anıl zan
Kral yanlış yapıyorsun demek ki bende amd kart kullanıp açtım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şunu izleyip tekrar yap
cyberpunk için dosyaları sildim yeniden yükledim oyun açıldı fakat dlss kısmı yine açılmadı bi sorun var çözemiyorum herşeyi doğru yapıyorum.

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,979
İsim
Sinan Aba
cyberpunk için dosyaları sildim yeniden yükledim oyun açıldı fakat dlss kısmı yine açılmadı bi sorun var çözemiyorum herşeyi doğru yapıyorum.
reg dosyasını ekledin mi?

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,979
İsim
Sinan Aba
ekledim kanka ekledim hatta en son reg dosyasını çalıştırıp oyuna girdim sonuç aynı anlamadım garip.
Mesaj otomatik birleştirildi:

şimdi forspoken sildim yeniden kuruyorum bir daha deneyeceğim.
Oyunu açtığında cmd çalışıyormu? çalışmıyorsa yanlış yapmış olabilirsin

anlznn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
anıl zan
Oyunu açtığında cmd çalışıyormu? çalışmıyorsa yanlış yapmış olabilirsin
forspokende yaptım cmd çalıştı ama oyun açılmıyor ''winmmdll signature failed to authenticate.Please try re-install'' hatası veriyor demekki mod forspokenda çalışmıyor başka oyunlarda deneyeceğim.

MustafaaY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Mustafa Yeşilyurt
Evet fsr yerine dlls açınca çalışıyor.
Birde ana menüde mouse haraket ettirince yazılar bulaniklaşıyor onu nasıl çözücez bide titreme olayı varmış daha oyun içinde test etmedim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,922
Üyeler
140,725
Son üye
Lusifelo
Top Bottom