Neler Yeni

Xiaomi 13 T vs Realme gt 2

oafx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Batuhan Kozan
Bütçe
15.000
Merhabalar iyi forumlar başlıktaki bu iki cihaz arasında kaldım ikisini de 15k civarında alabiliyorum sizce hangisini almak mantıklı işin içine direnç konusu girince

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,851
İsim
İsim İSİMOĞLU
Samsung Apple dışı cihaz bakma. 2. el YD iPhone 13/Mini ya da server kayıtlı S21 serisi cihazlar tavsiye ederim

oafx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Batuhan Kozan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Samsung Apple dışı cihaz bakma. 2. el YD iPhone 13/Mini ya da server kayıtlı S21 serisi cihazlar tavsiye ederim
Öncelikle server kayıt nedir onu açıklayabilirsen çok sevinirim ve iphone 13 alırsam yd kayıt yaptırmam gerekiyor değil mi 34k verip

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,851
İsim
İsim İSİMOĞLU
Öncelikle server kayıt nedir onu açıklayabilirsen çok sevinirim ve iphone 13 alırsam yd kayıt yaptırmam gerekiyor değil mi 34k verip
Gerekmiyor. Yeni tıla girdik zaten kayıtsız 8 ay kullan, yazın da telefoncular geçici olarak açtırma yapabiliyor(nasıl bilmiyorum) ya da iPhone 6S alıp ondan veri paylaşımı.

Server kayıt samsung cihazlarda anakart üzerinden yapılan (profesyonel telefoncular tarafından) yasal olmayan bir işlem. ma tel güncelleme alıyor, kapanmıyor, hiçbir sıkıntısı yok.

oafx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Batuhan Kozan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gerekmiyor. Yeni tıla girdik zaten kayıtsız 8 ay kullan, yazın da telefoncular geçici olarak açtırma yapabiliyor(nasıl bilmiyorum) ya da iPhone 6S alıp ondan veri paylaşımı.

Server kayıt samsung cihazlarda anakart üzerinden yapılan (profesyonel telefoncular tarafından) yasal olmayan bir işlem. ma tel güncelleme alıyor, kapanmıyor, hiçbir sıkıntısı yok.
Tamamdır dostum çok teşekkür ediyorum eline sağlık

Top Bottom