Neler Yeni

Acer Nitro 5 "Ntoskrnl.exe Mavi Ekran Hatası

Kluier

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yılmaz Koçoğlu
Dostlar merhaba. 2 hafta oldu Acer Nitro 5 AN515-58-50fk bilgisayarı alalı, aynı marka aynı model 8 GB daha RAM takviyesi yaptım sadece. Memtest ve Windows'un kendi RAM testlerini yaptım herhangi bir problem mevcut değil hard disk testini yaptım bir problem çıkmadı. Bilgisayarın çalışmasıyla ilgili hiçbir problemim yok bu mavi ekran olayı hariç. Aldığımdan beri 2 defa mavi ekran hatası aldım. Minidump dosyasını da ekliyorum. Tam olarak hatanın sebebini bulamıyorum grafik sürücüm güncel bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Dump Dosyası:

Son düzenleme:

TİTAN.

80+ Platinum
Dostlar merhaba. 2 hafta oldu Acer Nitro 5 AN515-58-50fk bilgisayarı alalı, aynı marka aynı model 8 GB daha RAM takviyesi yaptım sadece. Memtest ve Windows'un kendi RAM testlerini yaptım herhangi bir problem mevcut değil hard disk testini yaptım bir problem çıkmadı. Bilgisayarın çalışmasıyla ilgili hiçbir problemim yok bu mavi ekran olayı hariç. Aldığımdan beri 2 defa mavi ekran hatası aldım. Minidump dosyasını da ekliyorum. Tam olarak hatanın sebebini bulamıyorum grafik sürücüm güncel bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Dump Dosyası:
Depolama birimini kontrol edermisin

Kluier

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yılmaz Koçoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ramleri test ettin mi ?
Format attın mı ?
Ssdde sorun olabiliyor bu tarz durumlarda
Hocam Ram Testlerini Yaptım bir sorun çıkmadı.
Bilgisayar zaten yeni 2 hafta oldu alalı. Aldıgımda ilk kurulumunu yaptım o şekilde duruyor. Format atmadım yani.
Ssd için tarama yaptım ondada bir problem çıkmadı.

TİTAN.

80+ Platinum
Hocam Ram Testlerini Yaptım bir sorun çıkmadı.
Bilgisayar zaten yeni 2 hafta oldu alalı. Aldıgımda ilk kurulumunu yaptım o şekilde duruyor. Format atmadım yani.
Ssd için tarama yaptım ondada bir problem çıkmadı.
Hocam cihaz Windows kaç

Kluier

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yılmaz Koçoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cihazın özellikleri nedir
Hocam geç cevap verdim kusura bakmayın.

Acer nitro 5 An515-58fk serisi laptop.
İ5-12500h, RTX 4050, 2x8 GB Ram, 1 TB SSD var cihazda.
Bir ara düzeldi gibi oldu ancak yeniden başladı ara ara yapıyor. Dikkatimi çeken bir konu özellikle ekranla ilgili bir işlem yaptığımda, mesela ekran yansıttığımda tv ye,veya saçma gelecek ama bilgisayarı monitörden çıkarıp kucağıma falan aldığımda mavi ekran almaktayım. Teşekkür ederim ilginiz için.

Dump dosyası:

TİTAN.

80+ Platinum
Hocam geç cevap verdim kusura bakmayın.

Acer nitro 5 An515-58fk serisi laptop.
İ5-12500h, RTX 4050, 2x8 GB Ram, 1 TB SSD var cihazda.
Bir ara düzeldi gibi oldu ancak yeniden başladı ara ara yapıyor. Dikkatimi çeken bir konu özellikle ekranla ilgili bir işlem yaptığımda, mesela ekran yansıttığımda tv ye,veya saçma gelecek ama bilgisayarı monitörden çıkarıp kucağıma falan aldığımda mavi ekran almaktayım. Teşekkür ederim ilginiz için.

Dump dosyası:
Format atmayı denedin mi

Kluier

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yılmaz Koçoğlu
Konu güncel destek olacak birisi varmı acaba?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,101
Üyeler
140,768
Son üye
BJKLİ TARİHÇİ
Top Bottom