Neler Yeni

500tlye oda için aksesuar ve süs önerisi

BiSakin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Yavuz Selim Tonbul
merhabalar benim bilgiasyar ekipmanlarım tamdır ve malum karne harclıgı da geldi ne yapıcagımı bilmiyorum bilgisayar odası için birkac sey yapmak istiyorum mesela arkaya guzel lego figürü, aksesuarlar gibi gibi. Ne alabilecegimi bilmedigim icin sizden yardım istiyorum fiyat olarak da 500tlyi çok aşmassa sevinirim.

Dravdan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mustafa Salih Akdemir
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
merhabalar benim bilgiasyar ekipmanlarım tamdır ve malum karne harclıgı da geldi ne yapıcagımı bilmiyorum bilgisayar odası için birkac sey yapmak istiyorum mesela arkaya guzel lego figürü, aksesuarlar gibi gibi. Ne alabilecegimi bilmedigim icin sizden yardım istiyorum fiyat olarak da 500tlyi çok aşmassa sevinirim.
Aynı konuda bana da öneri lazım, sakıncası yoksa konunu ortak kullanabilir miyim? Ayaklı led ışık (masa ve yer için olabilir) ek olarak kasa içine (kasa full beyaz) ve özel yapım masanın kenarındaki raflara marvel, lego figürü falan

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
Aynı konuda bana da öneri lazım, sakıncası yoksa konunu ortak kullanabilir miyim? Ayaklı led ışık (masa ve yer için olabilir) ek olarak kasa içine (kasa full beyaz) ve özel yapım masanın kenarındaki raflara marvel, lego figürü falan
Kral konu açmak bedava sende açsana konu

BiSakin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Yavuz Selim Tonbul
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tabii ki olabilirsiniz.

Dravdan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mustafa Salih Akdemir
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR