Neler Yeni

wireless gaming kulaklık önerisi

Ziya Efe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Ziya Efe Nayman
valorant tarzı fps oyunları oynuyorum genelde kulaklık fiyatlarınıda geçen seneden beri piyasayla çok alakam yok o yüzden orta iyi seviye bi kulaklık önerisi arıyorum fiyatı çok tuzlu olmassa iyi olabilir

semre57

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Emre Ağan
Sarı siteden Arctis Nova 7 düşürmeye çalışabilirsiniz 3-4 bin TL arasına. Bütçe belirtmediğiniz için bunu önerdim. Umarım aşmıyordur.

Ziya Efe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Ziya Efe Nayman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sarı siteden Arctis Nova 7 düşürmeye çalışabilirsiniz 3-4 bin TL arasına. Bütçe belirtmediğiniz için bunu önerdim. Umarım aşmıyordur.
şimdi ufak bi fiyatlara baktım 3 4k arası bütçeye bakıyorum bende g435 nasıldır fikriniz var mı biraz acelem var çünkü

tunq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Tuna
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Alperen Duha Aygün
valorant tarzı fps oyunları oynuyorum genelde kulaklık fiyatlarınıda geçen seneden beri piyasayla çok alakam yok o yüzden orta iyi seviye bi kulaklık önerisi arıyorum fiyatı çok tuzlu olmassa iyi olabilir
Corsair Void alabilirsin öneririm şahsen tek sıkıntısı mikrofonu kötü

Ziya Efe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Ziya Efe Nayman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
teşekkür ederimde çok bilgisayarda takılan biri olmadığım için o kadar parada vermek istemiyorum şu corsair void ilgimi çekti
Mesaj otomatik birleştirildi:

Corsair Void alabilirsin öneririm şahsen tek sıkıntısı mikrofonu kötü
g435 hakkında bi bilginiz var mı bi ara baya yayıncıda görüyodum önerende oldu şekil tasarım olarakta bi ilgimi çekti

tunq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Tuna
teşekkür ederimde çok bilgisayarda takılan biri olmadığım için o kadar parada vermek istemiyorum şu corsair void ilgimi çekti

g435 hakkında bi bilginiz var mı bi ara baya yayıncıda görüyodum önerende oldu şekil tasarım olarakta bi ilgimi çekti
g435 boş kulaklık ses kasamassınız fps oyunları için çok kötü

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Alperen Duha Aygün

Hocam 7.1 değil diye biliyorum ama yinede düşünüyorsan şu videoyu izle hoşuna giderse alırsın

Ben şahsen almam daha farklı kulaklıklara yönelmek daha mantıklı

semre57

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Emre Ağan
şimdi ufak bi fiyatlara baktım 3 4k arası bütçeye bakıyorum bende g435 nasıldır fikriniz var mı biraz acelem var çünkü
Bilmiyorum o modeli, ama sarı sitede 0 kapalı kutu bulursanız nova 7 çok iyi bir seçenek.

Voela

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Engin Yazıcı
G PRO X Kankam bizzat kendim kullanıyorum dersenki bütçe çıkarırım şiddetle tavsiye ederim

Top Bottom