Neler Yeni

Elden Ring Fitgirl mi , Steam Offline Hesap mı?

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,693
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Elden ring şahsen aşırı güzel diyebileceğim ve uzun süren bir oyun ayrıca 70 saat gameplay yapabiliryorsun kolaylıkla.
Offline hesap patlayabilir crackte ise bir şey kaybetmezsin virüs olayı dışı düzgün siteden indirirsen o da sorun değil bence.
Patladımı hesap elinde kalıyor satın aldığım kişi dükkanı kapayıp gitmiş ancak istediğim an aldığım oyunlara girebiliyorum

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,243
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
.site uzantılı doğru fitgirl değil mi?
Oyunindirvip sitesi evet fitgirl setup vardır muhtemelen. Olayın virüsle alakası yok bahsettiğim terimi aratırsanız anlarsınız hocam. Sakıncalı bir şey yok yani.

gsarif

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Arif Çetin
25 liranın şuan için ne değeri kaldı crack indirmekle uğraşıcağına virus riskini alacağına steamden tertemiz indirip oyna işte.

The Semih

80+ Silver
Bence offline daha iyi crackde virüs olup olmadığı en güvenilir repack lerde bile belli değil
Fitgirl dünyaca ünlü ve virüs yok, yok derken sallayarak da söylenmiyor kodlama bilenler dosyaların içine girip bakıyor en ufak virüs olsaydı emin ol rezil ederlerdi ve dünyaca ünlü olmazdı fitgirl'ün kullanıcı sayısı milyonlarca.

Offline hesap daha tehlikeli, para tuzağı tamamen parana yazık. PC IP ni bile görebiliyorlar hangi PC nin giriş yaptığı gözüküyor hesap bilgilerinde.

Zeratul

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Zeratul
Ben dodi indirmiştim sorunsuz oynuyorum. Tabi oyunun türkçe yaması online da çalışsa satın alacaktım ama bizi umursamayan adamların oyununa para vermeye gerek yok

Saturn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
590
İsim
Ramazan Yiğit Demir
Patladımı hesap elinde kalıyor satın aldığım kişi dükkanı kapayıp gitmiş ancak istediğim an aldığım oyunlara girebiliyorum
gowda denedim lisans istedi intsizde cyberpunk oynaniyor ama bazen save dosyalarini gormuyor intsiz

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,693
İsim
Emre
Discord
necromancerr
gowda denedim lisans istedi intsizde cyberpunk oynaniyor ama bazen save dosyalarini gormuyor intsiz
ben spiderman miles morales ve remastered oynamıştım ikisindede save konusunda sorun yaşamamıştım ancak oyunları sil yükle yapacaksan eğer aldığın saveleri kendin google driveye falan kaydet :D

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,481
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Offline hesaplar patlatılan kredi kartı paralarıni aklamak için kullanılıyor.Eğer hak yeme olaylarını falan düsünüyorsan korsan oyna.En azından From Software ın hakkına girersin :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
OB

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,693
İsim
Emre
Discord
necromancerr

r4NG3r

80+ Silver
Korsan etik değil muhabbeti yapıpta offline hesap alanlar hiç samimi değil.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,693
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Korsan etik değil muhabbeti yapıpta offline hesap alanlar hiç samimi değil.
etik değil muhabbeti yapmıyorum çünkü artık yapılacak bir durumda değil oyun fiyatları eskiden desen yapıyordum evet 90 TL'ye rdrler 120 TL'ye cp2077 ler 15 TL'ye witcher 3 ler falan

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,002
Üyeler
141,074
Son üye
Kenan3925
Top Bottom