Neler Yeni

🤕 Silent Hill 2 Remake PS5 Berbat... 🤕

The Semih

80+ Silver

Önceki Hali
1706783934574.png

Güncel Oynanış
1706783959208.png

Oynanış videosunu izleyin anlıcaksınız, silahlar boncuklu tabanca gibi animasyonlar berbat, ve silent hill 2 gibi bir oyunu neden combata çevirdiniz ?

Oyun Downgrade yemiş şaşırmadım... PS5 gibi bir konsolda neden downgrade ihtiyacı duyuluyor açıklar mısınız ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
ali
Orj eski hali daha iyi grafiklere sahip bence,
Bu mu remake hd hali?
Fake videodur inş

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
626
İsim
Muhammet
Oyunu geliştiren ekip "Bloober Team" sanırım. Medium'u yapan ekip. Yaptıkları işlerden belli zaten nasıl bir şey çıkacağı az çok.

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,369
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Konsollar ve Bilgisayar Donanım

Önceki Hali
Alıntıyı görüntüle

Güncel Oynanış
Alıntıyı görüntüle

Oynanış videosunu izleyin anlıcaksınız, silahlar boncuklu tabanca gibi animasyonlar berbat, ve silent hill 2 gibi bir oyunu neden combata çevirdiniz ?

Oyun Downgrade yemiş şaşırmadım... PS5 gibi bir konsolda neden downgrade ihtiyacı duyuluyor açıklar mısınız ?
Fragmanı 4K izleyin Silent Hill 2'nin grafikleri olabildiğince iyi bir downgrade falan yok iki resimde sadece çözünürlük farkı var Silent Hill 2 öyle mükemmel bir yapım ki kötü olması imkansıza yakın anlayacağınız Bloober Team Silent Hill 2'yi kötü yapmak için efor harcaması lazım eğer öyle bir şey olur ise en ağır eleştirileri küfürleri yerler çünkü insanlar Silent Hill oyununun Remake'ini çok uzun süredir bekliyorlar ben şu anlık kötü olacağını düşünmüyorum daha çok erken konuşmak için zaten oyun bu yıl çıkıyor çıktığında görürüz nasıl olacağını.

Silent Hill 2 Remake vs Original Early Graphics Comparison

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,059
Üyeler
140,757
Son üye
Adnan27
Top Bottom