Neler Yeni

Menisküs ameliyatı olan varmı

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Alim sevgen
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
Arkadaşlar selamun aleyküm
İki dizimde de menisküs yırtığı var futbol oynadığım için ameliyat olmam gerekiyor
Aranızda ameliyat olan yada aynı sorunu yaşayan varsa tavsiye verebilirmi ve ameliyat süreci nasıl işliyor
Şimdiden sağolun

Can...

80+ Platinum
İki dizimde de menisküs yırtığı var futbol oynadığım için ameliyat olmam gerekiyor
Aranızda ameliyat olan yada aynı sorunu yaşayan varsa tavsiye verebilirmi ve ameliyat süreci nasıl işliyor
Şimdiden sağolun
Annem geçirdi zorlu bir süreç hocam tabi annemin yaşı da var gençsin ama uzun bir süre Yarman gerekiyor

HakanG20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Hakan Güleç
Çok geçmiş olsun, hiç yaşamamış olsamda zor bir ameliyat olduğunu biliyorum. Umarım en hızlı şekilde iyileşirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Alim sevgen
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Annem geçirdi zorlu bir süreç hocam tabi annemin yaşı da var gençsin ama uzun bir süre Yarman gerekiyor
Hocam ameliyat 20dk sürer Max 1aya tamamsın dedi ama yinede bi yaşayana danışmak istedim

Can...

80+ Platinum

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,695
İsim
Emir
annemde vardı bi iğne verdiler dizine yaptırdı birkaç kez diye hatırlıyorum eğer olmasaydı ameliyat olucaktı(verilen iğnenin ismini hatırlamıyorum)

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Alim sevgen
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
annemde vardı bi iğne verdiler dizine yaptırdı birkaç kez diye hatırlıyorum eğer olmasaydı ameliyat olucaktı(verilen iğnenin ismini hatırlamıyorum)
Kök hücre diyorlar ama bende işe yaramazmış birde seans başı 8k para istiyorlardı
Annenin ellerinden öperim bu arada Allah yardmcısı olsun

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,695
İsim
Emir
Kök hücre diyorlar ama bende işe yaramazmış birde seans başı 8k para istiyorlardı
Annenin ellerinden öperim bu arada Allah yardmcısı olsun
Allah razı olsun hocam su anlık bir sorunu yok çok şükür,şimdi sordum PRP yapmışlardı belki sizede yarar

kivanctas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Şimdiden sağolun
Artroskopik olacaksan nekâhât (iyileşme) süreci daha hızlı oluyor. Ameliyat nispeten teknik anlamda çok da zor sayılmıyor. Sonrasında doktorunun söylediklerini harfiyen yapman şart. Bir de rehabilitasyon süreci biraz uzun sürebiliyor. Birkaç ay sanki asla eskisi gibi olmayacakmış gibi hissedebilirsin ama tam iyileştiğinde rahatlarsın. Ameliyatta PRP falan yapan hekimler de var diye biliyorum. İyileşmeyi hızlandırıyor diye yayınlar mevcut. Geçmiş olsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Alim sevgen
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
Artroskopik olacaksan nekâhât (iyileşme) süreci daha hızlı oluyor. Ameliyat nispeten teknik anlamda çok da zor sayılmıyor. Sonrasında doktorunun söylediklerini harfiyen yapman şart. Bir de rehabilitasyon süreci biraz uzun sürebiliyor. Birkaç ay sanki asla eskisi gibi olmayacakmış gibi hissedebilirsin ama tam iyileştiğinde rahatlarsın. Ameliyatta PRP falan yapan hekimler de var diye biliyorum. İyileşmeyi hızlandırıyor diye yayınlar mevcut. Geçmiş olsun.
Hocam bilginiz için teşekkür ederim
Allah razı olsun

Top Bottom