Neler Yeni

25-30k HP Victus'un Hangi Modeli alınmalı?

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Teşekkürler hocam. Peki Vivabooklar iş görür mü, 25k verilir mi, acaba bilginiz var mı? Genel olarak oyun için kullanılmayacak çünkü.

Yani mantıklı olmaz eğer içinde ekran kartlı iyi bir işlemcili alet olucaksa gaming klasmanındakilerden olmalı. Yoksa direk APU işlemcili ofis laptobu bak Ryzen 7 5700U lu falan çok daha güçsüz kalır ama yani ofis tipi olur.

BSTXN

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
627
İsim
...
https://www.hepsiburada.com/asus-vi...-bilgisayar-k3605zf-n1160h11-pm-HBC00004IUKXM

İş tanımı nedir? Uzun pil için u serisi işlemcilere, gpu olarakta dahili veya mx kartlılara bakman lazım.
Ağır render programları vs. değil, genel office programları falan. Ama gerektiğinde bir yere götürüp nadiren de olsa oyun da oynanabilecek bir şey lazım. İş için diye belirtmemin sebebi daha sade tasarımlı fan sesi en minimal olacak şekilde bir şey aramam. Onun dışı 16gb ram, 1tb ssd veya 512 + boş slotu olması gerçekten yeterli benim için.

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Oyun dedin mi, ekran kartı şart. Oyun oynamadığın sürece ses sorunu olmaz. Lenovo ya da Victus'u alabilirsin.

BSTXN

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
627
İsim
...
Oyun dedin mi, ekran kartı şart. Oyun oynamadığın sürece ses sorunu olmaz. Lenovo ya da Victus'u alabilirsin.
Kesinlikle. Victus 16'lardan uygun bir şey bulabilirsem almayı düşünüyorum, bilginiz varsa 20k-28k arası 3050 veya 3050ti 16gb ramli bir model var mıdır? ben bulamadım.

BSTXN

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
627
İsim
...

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,892
İsim
Sarp Yılmaz
Genel olarak ofiste iş için kullanılacak bir laptop arıyorum. HP Victus içime biraz sindi fakat 25-30k bandında hangi modeli almam gerektiği kafama takıldı çok çeşitli modelleri var. SSD'si 500 ve 2 slotlu olursa mükemmel olur.
Çok memnunum tavsiye ederim dediğin iki şart da var içinde üstelik.

BSTXN

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
627
İsim
...
Çok memnunum tavsiye ederim dediğin iki şart da var içinde üstelik.
bu da gerçekten iyi gözüküyor. acer'in fanlarının biraz sesli olduğunu söyleyenler var. diğerlerine kıyasla nasıl acaba? yük altındayken bi şey diyemiyorum ama normal kullanımdaki sessizliği çok önemli benim için.

BSTXN

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
627
İsim
...
Fa-sol yok, do-re-mi var.🤭
Yorumlar iyi gözüküyor, şikayet yok gibi.
Peki hocam sağolun. Yarın son bi kere karar verdikten sonra ya buraya yazar ya da konu açarım sonra siparişi vereceğim.

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,892
İsim
Sarp Yılmaz
bu da gerçekten iyi gözüküyor. acer'in fanlarının biraz sesli olduğunu söyleyenler var. diğerlerine kıyasla nasıl acaba? yük altındayken bi şey diyemiyorum ama normal kullanımdaki sessizliği çok önemli benim için.
Laptop fanı illaki ses çıkarır çıkarmaz diyen kimseye inanma bu bir.
ikincisi laptop normal çalışırken fanın sesi duyulmicak kadar az ayrıca Sessiz mod diye bir seçeneği var yazılımından onu seçtiğinde fan seslerini tamamen kesiliyor.
yük altında ses fazla evet ama sesinin fazla olmasını ısınmasına tercih ederim şahsen.

BSTXN

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
627
İsim
...
@$ilent hocam bunu almayı düşünüyorum direkt şimdi. siz "26-27 ye kadar 3050 Ti verilebilir" demiştiniz. Uygundur değil mi?

Top Bottom