Neler Yeni

Yardım 240 HZ 0.5 ms qhd IPS monitör öneri lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Habil Yaman
Bütçe
10000
Başlıkta belirttiğim özelliklere sahip bir monitör önerirseniz çok sevinirim. Bütçem maalesef 10.000 TL den aşağı. Kafamda olan ama qhd olmayan 24G2ZE var.

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
En ucuzu bu ancak bahsettiğiniz özelliklerden kesinlikle biraz kısmanız gerekli.
Hocam QHD ve IPS istiyorsunuz bu özellikler story mode oyunlar ve film/dizi için uygun. 240Hz 0.5ms ise biraz daha rekabetçi oyunlar için uygun. IPS panelde sunduğu gecikmeyi vermesi de biraz zor açıkçası.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Habil Yaman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
En ucuzu bu ancak bahsettiğiniz özelliklerden kesinlikle biraz kısmanız gerekli.
Hocam QHD ve IPS istiyorsunuz bu özellikler story mode oyunlar ve film/dizi için uygun. 240Hz 0.5ms ise biraz daha rekabetçi oyunlar için uygun. IPS panelde sunduğu gecikmeyi vermesi de biraz zor açıkçası.
Bilgileriniz için çok teşekkür ederim. Hem RDR2 hem de CS2 oynamak isteyince böyle karışık istekler ortaya çıkıyor. Aklımda olan 24G2ZE yi mi tercih etmeliyim?

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Güzel monitör fiyatı da iyi, bütçenizi de çok zorlamayacaktır. Bu bütçede daha iyisi var mı bilmiyorum ancak şahsen o bütçeye ben onu tercih ederdim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Anıl
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Habil Yaman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Top Bottom