Neler Yeni

Çözüldü✓ 5600 icin Sıvı soğutma önerisi

OzanTK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ozan
Kasam GAMETECH Prime V2 işlemcim ryzen 5 5600 anakartım da asus prıme b450-k ıı son zamanlar da işlemci çok ısınmaya başladı sıvı soğutma almayı düsünüyorum alırsam da 3 fanlı aliyim diyorum aklımda Bitfenix Cube 360 modeli var çok mu abartıya kaçar tavsiyelerinize acığım önerdiginiz başka modeller varsa onlar da olur

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
986
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
Sıvı soğutucuya gerek yok sağlam hava soğutucu almak daha mantıklı hem ucuza kapatırsınız

OzanTK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ozan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ilerde işlemcini falan değiştirceksen sıvı soğutma al ama böyle giderim diyorsan
böyle gitmeyi düsünmüyorum yakın zamanda işlemci ile anakartı değiştiricem onun icin sıvı sogutucu alayım diyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Hüseyin Emir
Kasam GAMETECH Prime V2 işlemcim ryzen 5 5600 anakartım da asus prıme b450-k ıı son zamanlar da işlemci çok ısınmaya başladı sıvı soğutma almayı düsünüyorum alırsam da 3 fanlı aliyim diyorum aklımda Bitfenix Cube 360 modeli var çok mu abartıya kaçar tavsiyelerinize acığım önerdiginiz başka modeller varsa onlar da olur
bitfenix diğer sıvı sogutmalara göre cok da pahalı değil f/p sıvı sogutucusu yanlış biliyorsam düzeltin ama sanırsam rpm de ayarlanıyordu yani abartıya kacacagını da düşünmüyorum ve cok iyi performans verir , maddi acıdan sağlam kule tipi hava sogutucu alıp daha ucuza kapatabilirsin o da senin kararı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,540
Üyeler
141,853
Son üye
Shikas
Top Bottom