Neler Yeni

Mühendislik için bu laptop alınır mı ?-Acer Nitro 5 an515-46-r2c7

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Kerem Baki
Bu sene YKS ye gireceğim ve inşallah yüksek bir yerde bilgisayar mühendisliği okuyacağım ama laptop ihtiyacım var sizce bu laptop alınır mı
Yazın almayı düşünüyorum +16gb ram ve ekstra 1tb SSD takıp kullanmayı . Başka önerileriniz varsa alabilirim
acer nitro 5 an515-46-r2c7 NH.QH1EY.001
https://www.hepsiburada.com/acer-ni...magaza=GTI+Bilişim&url_src=and-product-detail

Pycoue

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
785
İsim
Ben bilmem abdullah dayi bilir
İlgilendiği Kategoriler
Laptop , pc toplama ve diger donanim konulariyla ilgileniyorum
Bu sene YKS ye gireceğim ve inşallah yüksek bir yerde bilgisayar mühendisliği okuyacağım ama laptop ihtiyacım var sizce bu laptop alınır mı
Yazın almayı düşünüyorum +16gb ram ve ekstra 1tb SSD takıp kullanmayı . Başka önerileriniz varsa alabilirim
acer nitro 5 an515-46-r2c7 NH.QH1EY.001
https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-5-nhqh1ey001-amd-ryzen-7-6800h-16gb-512gb-ssd-rtx-3070ti-freedos-156-fhd-dizst-bilgisayar-p-HBCV00005F8YWT?magaza=GTI+Bilişim&url_src=and-product-detail
Ekran karti odakli calisacaksan bu fiyata daha iyisini bulamazsin. fakat islemci odakli caslisacaksan bunu oneririm

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Kerem Baki
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran karti odakli calisacaksan bu fiyata daha iyisini bulamazsin. fakat islemci odakli caslisacaksan bunu oneririm

Açıkçası tam olarak bilmiyorum mühendislik için gerekli programları rahat bir şekilde kaldırsın istiyorum geriye kalan zamanda ue5 ile oyun geliştirme yapmak istiyorum . Ekstra SSD ve RAM takacağım bu yüzden

Pycoue

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
785
İsim
İlgilendiği Kategoriler
Açıkçası tam olarak bilmiyorum mühendislik için gerekli programları rahat bir şekilde kaldırsın istiyorum geriye kalan zamanda ue5 ile oyun geliştirme yapmak istiyorum . Ekstra SSD ve RAM takacağım bu yüzden
Is odakli en mantikli secenek attigin linkteki olur o halde
Mesaj otomatik birleştirildi:

ram ve m2 olarakta bunlari oneririm

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Kerem Baki
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ram ve m2 olarakta bunlari oneririm
Ram da uyum sorunu olmuyor değil mi laptoptaki Ramin aynısına gerek yok değil mi ? pek bilgim yok

Pycoue

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
785
İsim
İlgilendiği Kategoriler
Ram da uyum sorunu olmuyor değil mi laptoptaki Ramin aynısına gerek yok değil mi ? pek bilgim yok
Mhz konusunda sorunu yok fakat cl degerlerini sorarsin o da uyumluysa gayet fp bir tercih olur

HmzaY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,032
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything

3070 daha iyi 4060 dan.

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
ben de pc müh düşünüyorum açıkcası eger iyi bi yerde okuyosan ingilizce oluyo zaten 1 yıl hazırlık e ilk yıl da çok acil bişey değilmiş sanırım rtx 50 serisini beklicem ben laptop almak için sanırım

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Kerem Baki
ben de pc müh düşünüyorum açıkcası eger iyi bi yerde okuyosan ingilizce oluyo zaten 1 yıl hazırlık e ilk yıl da çok acil bişey değilmiş sanırım rtx 50 serisini beklicem ben laptop almak için sanırım
Mantıklı bir düsünce aslında Galatasaray Hacettepe yıldız teknik falan düşünüyorum realistik bakarsam şuan ki gidişatıma göre .
Galatasaray Fransızca Hacettepe ingilizce ama yıldız teknik üniversitesi Türkçe ama bana yinede bir pc lazım olacak biraz C++ biliyorum biraz 3d daha da geliştirip ue5 te çok basit olacak şekilde projeler yapacağım yine oyun falan da oynayacağım arkadaşlarla ve hikayeli oyunlar o yüzden beklemek istemiyorum elimdeki PC masaüstü ve çok eski bunla pek bir şey yapılmaz baya kötü o yüzden kesin lazım bir dizüstü

Top Bottom