Neler Yeni

Yardım 6000 TL Bütçeye - IPS Monitör Önerisi Arıyorum

Enkaren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Python,JavaScript,C#,C++,HTML,CSS,Teknoloji,Bilgisayar Bileşenleri,İngilizce,Almanca,Uzay Bilimleri
Bütçe
6000
Başlıktaki gibi ips panel 1080p çözünürlük 144hz+ gsync desteği olan ve sağa sola,yukarı-aşağı dönebilen bir monitör arıyorum. Bütçem 6k üzerine çıkamam araştırmalarım ve önceki açtığım konulardan aldığım tavsiyelerle aklımda 3 monitör var.

24G2SPU​

Odyssey G4​

M.E238FIF-D​

Sonuncusunun fiyatı çok garip geldi internette hiçbir testini göremedim.

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,727
İsim
Emir

Enkaren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Python,JavaScript,C#,C++,HTML,CSS,Teknoloji,Bilgisayar Bileşenleri,İngilizce,Almanca,Uzay Bilimleri
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam o monitöre bakmıştım ama g-sync özelliğini göremediğim için vazgeçmiştim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam g4'üde düşündüğüm monitörler arasına koydum sizce g4 en iyisi mi olur buradan ?

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,727
İsim
Emir
Hocam o monitöre bakmıştım ama g-sync özelliğini göremediğim için vazgeçmiştim.

Hocam g4'üde düşündüğüm monitörler arasına koydum sizce g4 en iyisi mi olur buradan ?
240hz olarak evet hocam en iyisi bu

Enkaren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler

Enkaren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
ortalama veya ortalamının bir tık üstü olabilir hocam
Hocam bende ondan biraz korkuyorum yeterli bir testi olmadan almak içime pek sinmiyor o yüzden şu an en çok aklım 24G2SPU modelinde önceki açtığım forumlarda önerilmişti.

Internette detaylı testleri var ve renk canlılığınında övüldüğü bir monitör.

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,727
İsim
Emir
Hocam bende ondan biraz korkuyorum yeterli bir testi olmadan almak içime pek sinmiyor o yüzden şu an en çok aklım 24G2SPU modelinde önceki açtığım forumlarda önerilmişti.

Internette detaylı testleri var ve renk canlılığınında övüldüğü bir monitör.
aoc renk doygunluğu olarak güzel eğer fps oyunlarında öyle aman aman ciddi oynamıyorsanız 240hz yerıne aoc alın içiniz rahat etsin derm

XXMAXZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ahmet yılmaz
g-sync yok ama lenovo y27-30 kendim kullanıyorum parlaklığı 400 nit ve renk doğruluğu 100%srgb. Ayağı çok kaliteli her yöne dönüyor. Bence şu an alınabilecek en mantıklı monitörlerden.

Enkaren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
aoc renk doygunluğu olarak güzel eğer fps oyunlarında öyle aman aman ciddi oynamıyorsanız 240hz yerıne aoc alın içiniz rahat etsin derm
Hocam fps oyunları ciddi ciddi oynadığım zamanlarda oluyor story aktığım zamanlarda oluyorda fps oyunu için e spor dışında 144hz üstü monitöre o kadar gerek yok bence
g-sync yok ama lenovo y27-30 kendim kullanıyorum parlaklığı 400 nit ve renk doğruluğu 100%srgb. Ayağı çok kaliteli her yöne dönüyor. Bence şu an alınabilecek en mantıklı monitörlerden.
Hocam g-sync dert etmesem zaten seçenek bayağı bir artıyor ama malesef ekrandaki oluşması muhtemel bozukluklar gözüme çok çarpıyor onun dışında o monitörde gayet güzel bence.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,815
Üyeler
141,635
Son üye
emrx
Top Bottom