Neler Yeni

Yardım 1080 Ti grafik aygıtı çökme sorunu

Yahssi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Arda Yahşi
Merhaba, 2.el 1080Tİ aldım. Ürün oyunlar haricinde herhangi bir sorun çıkarmıyor. Fiziksel olarakta görüntüsü tertemiz sanki dün açılmış gibi. Sorun şu yük altına girince ürün oyunu hata ile kapatıyor ama sadece oyun başka hiçbir şey kapanmıyor çalışmaya devam ediyor. Bu konu hakkında yardımcı olabilir misiniz? Uygun fiyata aldım eğer çözüm bulursam iade etmeyeceğim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekte hata görseli bulunmaktadır.

Ekler

• 83595c56-89fc-4a6f-8f1f-6314cfc851ba.jpg
    83595c56-89fc-4a6f-8f1f-6314cfc851ba.jpg
    834.9 KB · Hit: 22

Mr.Zatt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Mustafa Emir KILIÇ
Merhaba, 2.el 1080Tİ aldım. Ürün oyunlar haricinde herhangi bir sorun çıkarmıyor. Fiziksel olarakta görüntüsü tertemiz sanki dün açılmış gibi. Sorun şu yük altına girince ürün oyunu hata ile kapatıyor ama sadece oyun başka hiçbir şey kapanmıyor çalışmaya devam ediyor. Bu konu hakkında yardımcı olabilir misiniz? Uygun fiyata aldım eğer çözüm bulursam iade etmeyeceğim.

Ekte hata görseli bulunmaktadır.

Hata da yazana göre: Ekran kartının driverları güncel değil ya da çok fazla ısınıyor. Driverların güncel mi ? Ekran kartı sıcaklıkların hangi aralıkta oyun oynarken ?

Yahssi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Arda Yahşi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Driver güncel ürünü bugün teslim aldım ve denedim. Sıcaklığın 60 ı geçtiğini görmedim. En azından msi afterburner a göre sıcaklık artmadı bile

Mr.Zatt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Mustafa Emir KILIÇ
Furmark testi yapar mısın ?

Yahssi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Arda Yahşi
Tamamdır. Hemen yapıyorum

Testi tamamladım ama buraya görsel yükleyemiyorum

aaa.jpg

Görsel yükledi. Bu testten önce 5 dakikalık aynı ayarlarda test etmiştim yanlışlıkla ekran görüntüsü almadan kapattığım için tekrar test yaptım

Son düzenleme:

Mr.Zatt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Mustafa Emir KILIÇ
Gpu sıcaklaıkların da dediğin gibi normal

DDU ile ekran kartı drivelrarını sıfırlayıp tekrar yüklemeyi dene, nasıl yapılacağını biliyor musun ?

Yahssi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Arda Yahşi
Gpu sıcaklaıkların da dediğin gibi normal

DDU ile ekran kartı drivelrarını sıfırlayıp tekrar yüklemeyi dene, nasıl yapılacağını biliyor musun ?
Merhaba, evet biliyorum ama dün şöyle bir şey keşfettim ekran kartı bellek kullanımı 4500 ü geçince hata veriyor vram arızası mı var acaba çünkü 4500 kullanmayan oyunlarda sorun yok

turk7788

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Efe yılmaz
Merhaba, evet biliyorum ama dün şöyle bir şey keşfettim ekran kartı bellek kullanımı 4500 ü geçince hata veriyor vram arızası mı var acaba çünkü 4500 kullanmayan oyunlarda sorun yok
Büyük ihtimal vram çiplerinden biri arızalı. 4500mb geçince o çipi kullanmaya çalışıyor ancak arizali oldugu için oyundan atiyor. Umarim iade hakkiniz vardır

Yahssi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Arda Yahşi
Büyük ihtimal vram çiplerinden biri arızalı. 4500mb geçince o çipi kullanmaya çalışıyor ancak arizali oldugu için oyundan atiyor. Umarim iade hakkiniz vardır
Biraz önce forumda gördüğüm bir şey denedim msi afterburner ile memory clock -300 yapınca hata vermiyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,773
Üyeler
141,186
Son üye
hskjdaskds
Top Bottom