Neler Yeni

Epicde aldığım oyun ücretsiz olunca iade edebiliyor muyum

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Nur
Epic gamesden doki doki plus aldım oyun 8 şubatta ücretsiz olucak ama iade süresi geçti maalesef. Başka bir sorduğum soruda sonradan ücretsiz olan oyunların iadesinin yapıldığını söylemişti biri bunu nasıl yapabilirim yada böyle bişey var mı

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
mehmet demirel
Epic gamesden doki doki plus aldım oyun 8 şubatta ücretsiz olucak ama iade süresi geçti maalesef. Başka bir sorduğum soruda sonradan ücretsiz olan oyunların iadesinin yapıldığını söylemişti biri bunu nasıl yapabilirim yada böyle bişey var mı
olmassa 55 hesaptan alirsin oyunu satarsin yani yapcak bişi yok

musaclk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Musa Colak
tam süresini bilmiyorum ama satın alımından bir süre sonra indirime veya ücretsiz olursa otomatik olarak epic bakiyesi olarak iade ediyor yada ödeme yaptığın karta bakmam lazım
galiba satın alımdan birkaç gün sonra indirime girerse iade yapıyor iade süresi geçenlerde geçerli değil galiba

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,930
Üyeler
141,647
Son üye
wx.yasin_19
Top Bottom