Neler Yeni

Laptopa şurup döküldü

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Ebubekir usta
2 dk önce annem geldi 1 kaşık şurup vardı elinden sıçradı yarısı farklı klavyeye kalanıda toucpad ve yanına döküldü hemen peçete ıslak mendil ile sildim klavyeyi söktüm taktım bir şey olurmu aç kapa yaptım sorun çıkarmadı içini açıp bakmalımıyım?

stayleon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
emre b
Keske kuruyana kadar calistirmasaydin icini acabiliyorsan ac guzelcw sil ve kurudigundan emin olana kadar sakin acma batarya kablosunuda sok

Komple sök ve güzelce dikkatli şekilde temizle ve kuruyana kadar o şekil de bırak. İyice kuruduğundan emin ol ve öyle çalıştır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Ebubekir usta
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Keske kuruyana kadar calistirmasaydin icini acabiliyorsan ac guzelcw sil ve kurudigundan emin olana kadar sakin acma batarya kablosunuda sok
şuan laptopdan yazıyorum akşam anca açabilirim sorun yok o bölgedeki tuşlar çalışıyor şarjdan söktüm sorun olurmu zaten akşam bir yere gidecez 2 gün dokunmayacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Komple sök ve güzelce dikkatli şekilde temizle ve kuruyana kadar o şekil de bırak. İyice kuruduğundan emin ol ve öyle çalıştır.
çalışıyor akşam temizleyeceğim.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Temizlediğinde kuruduğunda çalışmada bir sorun yok ise ve yapışkan gibi bir etki yoksa sıkıntı yok devam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Ebubekir usta
Temizlediğinde kuruduğunda çalışmada bir sorun yok ise ve yapışkan gibi bir etki yoksa sıkıntı yok devam.
içini açmadım ama çok az döküldü gerek varmı şuan çalışıyor tuşlarda yapışkanlık ok sildim ıslak mendille

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Arda Akel
İçine doğru gitmediyse sıkıntı yok. Çalışırken ya da şarjdayken anakarta falan inseydi fena olurdu.
Anakart giderdi, yanardı valla. İyi yırtmışsın kardeşim.

Benim laptopa su dökülmüştü, sildim ama anakarta da dökülmüş su, bi çalıştırdım, laptop fişi çekti. Anakart yanmış.

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Ebubekir usta
Çalışıyorsa devam.
peki sağolun teşekkür ederim laptop kokuyor ve şimdi baktım s tuşuna kaçmış kürdanla gezdirdim cıvık bir şey çıktı ne yapmalıyım

İçine doğru gitmediyse sıkıntı yok. Çalışırken ya da şarjdayken anakarta falan inseydi fena olurdu.
Anakart giderdi, yanardı valla. İyi yırtmışsın kardeşim.

Benim laptopa su dökülmüştü, sildim ama anakarta da dökülmüş su, bi çalıştırdım, laptop fişi çekti. Anakart yanmış.
çok azdı ve 1 damla sayılmaacak kadar bi tane tuştan çıktı şuan laptopdan yazıyorum sorun olurmu sonra

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
peki sağolun teşekkür ederim laptop kokuyor ve şimdi baktım s tuşuna kaçmış kürdanla gezdirdim cıvık bir şey çıktı ne yapmalıyım

İçine kaçmışsa o zaman sıkıntı, hemen temizleyememişsin demektir. Açman gerekebilir.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop

çok azdı ve 1 damla sayılmaacak kadar bi tane tuştan çıktı şuan laptopdan yazıyorum sorun olurmu sonra
Ben olsam direk söker temizlerdim hocam riske atmazdım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Arda Akel

Bence sen şansa bırakma, bi bilgisayarcıya göster, onlar temizlesin, kafan rahat olsun :)

Top Bottom