Neler Yeni

FİFA 24 ALMALİ MİYİM

TamerThe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Tamer bayrak
Yakin zamanda pc alicam allah nasip ederse fifa 24 sabah 7 ye kadar indirimde 500 TL param var cebimde fifa tekrar indirime girermi 1 2 hafta içinde fifami almaliyim yoksa konsolum yok konsolmu almaliyim

ridvan k

80+ Bronze
Yakin zamanda pc alicam allah nasip ederse fifa 24 sabah 7 ye kadar indirimde 500 TL param var cebimde fifa tekrar indirime girermi 1 2 hafta içinde fifami almaliyim yoksa konsolum yok konsolmu almaliyim
Gamepaddwn bahsediosan eger onu almalısın fc24 her zaman indirim gelir

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,783
İsim
Mert Can Ergün
Pc aldığın zaman yenisini alırsın

mdaghan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Muhammet Dağhan
Dostum öncelikle ruh sağlığını seviyorsan Ultimate Team oynamanı önermem diğer modları seviyorsan alınır şuan güzel bir indirimde. Konsol yok dediğin sanırım gamepad(joystick, controller) yok diyorsun bence bu oyun o olmadan oynanmaz tabii klavyede oynayan insanlar da var bu biraz tercih meselesi. Tekrar indirime girme ihtimali var birkaç ay sonra ea playe de katabilirler ama tabii bu işler belli olmaz hala en güncel oyunken fiyat da uygunken şuan almak mantıklı bence

TamerThe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Tamer bayrak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gamepaddwn bahsediosan eger onu almalısın fc24 her zaman indirim gelir
Oylemi dersin hocam evet gamepadden bahsediyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pc aldığın zaman yenisini alırsın
Bu hafta içinde alacağım ya ikisinden birini almam gerekiyor

Dostum öncelikle ruh sağlığını seviyorsan Ultimate Team oynamanı önermem diğer modları seviyorsan alınır şuan güzel bir indirimde. Konsol yok dediğin sanırım gamepad(joystick, controller) yok diyorsun bence bu oyun o olmadan oynanmaz tabii klavyede oynayan insanlar da var bu biraz tercih meselesi. Tekrar indirime girme ihtimali var birkaç ay sonra ea playe de katabilirler ama tabii bu işler belli olmaz hala en güncel oyunken fiyat da uygunken şuan almak mantıklı bence
Yok bende gamepadle oynayacagim ama korktuğum nokta konsol 550 600 civari fifa suan 360 TL bidaha bu kadar inerse şuan konsol alacağım zam gelmeden indirim gelmesi zor diyorsaniz fifa alacağım

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,783
İsim
Mert Can Ergün

Sen aldığın zaman 25 26 çıkar

Yok bende gamepadle oynayacagim ama korktuğum nokta konsol 550 600 civari fifa suan 360 TL bidaha bu kadar inerse şuan konsol alacağım zam gelmeden indirim gelmesi zor diyorsaniz fifa alacağım
Gamepad al daha iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
hamza ersoy
fifanın fiyatı sürekli değişir yeni yeni fifalar da çıkmaya devam edecek fakat konsol dediğin mutlaka 7/24 dünden pahalı yarından ucuz olmaya devam edecektir bu yüzden her ikisini de alacaksan önceliğin konsol olmalı bence

Top Bottom