Neler Yeni

15000 TL telefon önerisi

kurtbey..

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ali
Selamun aleyküm arkadaşlar 15 bin TL civarında telefon alacağım önerilerinizi bekliyorum.Pek bilgim yok yardımcı olur musunuz?

şahin doğan

80+ Platinum
Bütçe arttır Poco X6 Pro al derim.

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,103
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun

kurtbey..

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Hocam fiyat olarak yakınlar ama dediğim gibi pek bilgim yok poco mu iyidir yoksa gt2 mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam link atar mısınız baktım 256 gb 12 13 bin civarlarında

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,103
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Hocam fiyat olarak yakınlar ama dediğim gibi pek bilgim yok poco mu iyidir yoksa gt2 mi
Birbirine göre artıları var ,ne istediğine bağlı. Oyun mu kamera mı vs. Ne için kullanıcan daha çok. Çok yakın cihazlar ama gt2 önde ikiside güzel. Ben gt2 seçerdim

kurtbey..

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Birbirine göre artıları var ,ne istediğine bağlı. Oyun mu kamera mı vs. Ne için kullanıcan daha çok. Çok yakın cihazlar ve ikiside güzel. Ben gt2 seçerdim
Hocam oyun sadece PUBG oynarım o da zevkine onun dışında kamera da aşırı önemli değil ama tabi iyi olsun yani sizin anlayacağınız 2 özelliğin de birbirine yakın olduğu bi cihaz daha iyi olur

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,103
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Hocam oyun sadece PUBG oynarım o da zevkine onun dışında kamera da aşırı önemli değil ama tabi iyi olsun yani sizin anlayacağınız 2 özelliğin de birbirine yakın olduğu bi cihaz daha iyi olur
Gt2 daha güçlü, kanera olarak emin değilim ama biraz daha önde olabilir. Eksi olarak suya karşı az da olsa koruması yok ve bir yıl daha eski. Ama kendim için gt2 tercih ederdim. İnternette bol bol incelemesi var. İzleyin sizde, hoşunuza giderse bu fiyata en mantıklı cihazlardan.

kurtbey..

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ali
Bunu Alabilirsin .

Hocam bunun pro versiyonu için bütçe ayırmak mantıklı mı yoksa pek bi farkı yok mu?benim için önemli olan epey telefon ihtiyacım olmasın uzun süre kullanabileyim

şahin doğan

80+ Platinum
Hocam bunun pro versiyonu için bütçe ayırmak mantıklı mı yoksa pek bi farkı yok mu?benim için önemli olan epey telefon ihtiyacım olmasın uzun süre kullanabileyim
Mantıklı. X6 ile Pro arasında işlemci ve performans bakımından çok fark var.

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,109
İsim
Batuhan
Pronun İşlemcisi Güçlü Sadece Sadece İşlemci Farkına O Kadar Vermeye Gerek Yok Bence . " Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2 (SM7435-AB) "

Yeterli Düzeyde .

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,103
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Daha güçlü işlemci daha uzun süre dayanır. Eğer bütçe sıkıntı değil derseniz X6 pro daha iyi olur tabii ki.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,068
Üyeler
142,851
Son üye
ztrk
Top Bottom