Neler Yeni

🔥İndirim AkRacing ve Adore Max oyuncu koltuklarında sepette indirim

sardinha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Yunus
Hocam bir kaç gündür xdrive atak ve tufan 2.el temiz bakıyordum fiyatları yüksek diye 15-20 günlükler var. Bunu hiç duymamıştım ofis koltukları yada diğer pyuncu koltuklarına nazaran tavsiye eder misiniz gerçkenten birde hangi modeli.@girayhan

BurakN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Burak Nalbant
@GirayHan hocam merhabalar adore'nin kendi sitesinde AKRACİNG koltuklarında %40 kadar indirim var. Yabancı streamlarda çok gördüm bu markayı fakat Türkiye de pek kullanan görmedim, sitesinde yorum yapan inceleyen de yok. yurtdışı fiyatına bakıldığında 400 dolar civarına satılıyor.akracing'in kendi sitesine bakınca bizim burda olan modeller yok. yeni bir koltuk almak istiyorum fakat aklım biraz karışık açıkcası

GirayHan

80+ Gold
@GirayHan hocam merhabalar adore'nin kendi sitesinde AKRACİNG koltuklarında %40 kadar indirim var. Yabancı streamlarda çok gördüm bu markayı fakat Türkiye de pek kullanan görmedim, sitesinde yorum yapan inceleyen de yok. yurtdışı fiyatına bakıldığında 400 dolar civarına satılıyor.akracing'in kendi sitesine bakınca bizim burda olan modeller yok. yeni bir koltuk almak istiyorum fakat aklım biraz karışık açıkcası
normal hocam ithal eden firma adore reklam bütçesi ayırmak yerine adamlar pek uğraşmıyor. şu an yerli malından ucuza satılıyor bu yüzden. x'li türk firmaları da sponsorluk paralarını son kullanıcıya yani sizlere ödediyor. reklam parasını da çıkarıyorlar tüketicilerden. 6 bine amerikan malı ve spor otomobill koltukları üreten bir firmadan koltuk alınabiliyor şu an. kaçırılmaması gerekiyor ihtiyacı olanlar için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bir kaç gündür xdrive atak ve tufan 2.el temiz bakıyordum fiyatları yüksek diye 15-20 günlükler var. Bunu hiç duymamıştım ofis koltukları yada diğer pyuncu koltuklarına nazaran tavsiye eder misiniz gerçkenten birde hangi modeli.@girayhan
overture olabilir premium seri de olabilir adoreyı arayıp net bilgi alın kampanya bitmeden hocam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Premium serisi ile overture arasında ki fark nedir acaba 2 sinden 1 ini alıcam
resmi websitesinden karşılaştırmasını yapabilirsin.

sardinha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Yunus
@GirayHan Firmayı aradım premium pek değilde overture ile Bat serisi batman serisi galiba bunları tavsiye etti sizin düşünce nedir birde yeni çıkardıkları var sanırım combo diye bilgilerinizi paylaşabilir misiniz

GirayHan

80+ Gold
@GirayHan Firmayı aradım premium pek değilde overture ile Bat serisi batman serisi galiba bunları tavsiye etti sizin düşünce nedir birde yeni çıkardıkları var sanırım combo diye bilgilerinizi paylaşabilir misiniz
diğer bir kaç konu da da söylemiştim burdan da yardımcı olacaksa söyleyim. overture serisi güzeldir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,980
Üyeler
141,377
Son üye
jsjs
Top Bottom