Neler Yeni

Öneri Asus Tuf Vs Casper Excalibur

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan Salihoğlu
Bütçe
17000
Herkese iyi forumlar. bütçem 15 bin civarı. İki tane beğendiğim ama ikinci el olan oyuncu laptopları var. Casper'ı herkes kötülüyor onda kuşkudayım ama ASUS nasıldır? Excalibur olan i7 10750H 1060 Ti 16 GB RAM. TUF olan i5 11300H 3050 Ti 8 GB RAM. Sizce hangisini almak daha iyi fikir. Asusta kuşkulandığım şey wifi sorunu çok fazlaymış ve iki bilgisayarda çok ısınıyor. Ben çok oyun oynayan birisi değilim. Sadece lol valo oynarım onun haricinde 1 2 strateji oyunu. Çalıştığım için oyuna çok vaktim olmuyor zaten. İş çıkışı kafa dağıtmak için alıyorum.Şimdiden teşekkürler.

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
994
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Asusun eski kasaları pek iyi sayılmaz zaten, excalibur ile arasında ciddi fark yok. asus yine önde ama. donanım olarak asus daha güçlü. Sadece Rami 8+8 yapmanız şart. Onun dışında asus daha mantıklı. Fiyat olarak iyi. Cihaz temiz ise alınır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan Salihoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
asus cihazda sadece kılcal çizikler mevcut. Onun dışında başka problemi yok. Tek endişelendiğim wifi sorunu. Onda olmaz ben aldığım gibi kesin sorun çıkar :D

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
994
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
asus cihazda sadece kılcal çizikler mevcut. Onun dışında başka problemi yok. Tek endişelendiğim wifi sorunu. Onda olmaz ben aldığım gibi kesin sorun çıkar :D
Neden wifi sorunu çıksın ?

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
994
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler

stayleon

80+