Neler Yeni

Yardım 1100 TL YE BU KULAKLIK ALINIR MI

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Enes
Bütçeniz nedir? Eğer 1000 TL gibi bi bütçeniz yoksa zorlamayın cebinizi. Fakat yeteri kadar bütçeniz varsa alın derim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Uğurcan Karatepe
konsol için ve pttavmden uzak dur derim

KeremmOz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
KeremmOz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
konsol için ve pttavmden uzak dur derim
Neden?Yani bilgi edinmek açısından soruyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütçeniz nedir? Eğer 1000 TL gibi bi bütçeniz yoksa zorlamayın cebinizi. Fakat yeteri kadar bütçeniz varsa alın derim.
Yani Max verebildigim para bu kadar.Ve alabilecegim en iyi bu sanırım tam anlamıyorum.Razer diye hoşuma gitti sadece.Varsa bildiğiniz bu fiyata daha iyisi,öneriye açığım

Cagdas5389

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
mecit burak kılıç

SeryXS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Rust, Bilgisayar

KeremmOz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
KeremmOz
Kanka gamepowera çok güvenemiyorum,razer bilindik marka diye foruma sordum.Razer olan model hakkında ne düşünüyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka havit e çok güvenemedim yeni marka olduğu için,razer daha güvenli geldi.Sence almak mantıklımı

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Kadir can gürel

Bu razer kulaklık 1100 TL fiyattan alınır mı?Masaüstü pc de kullanacağım.Film müzik oyun oynarken beni tatmin etmesini istiyorum.Sizce 1100 TL ye almaya değer mi?
eğer oyun ıcınse bu değil de gamebooster ve rampege tercih edebilirsin ve daha uygun bence daha güzel bende de razer kulaklığı var ama dedim markalardan gitmeni tavsiye ederim

KeremmOz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
KeremmOz
eğer oyun ıcınse bu değil de gamebooster ve rampege tercih edebilirsin ve daha uygun bence daha güzel bende de razer kulaklığı var ama dedim markalardan gitmeni tavsiye ederim
oyun dizi müzik gibi her konuda tatmin etmesini istiyorum acaba bu fiyata değer mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Kadir can gürel
oyun dizi müzik gibi her konuda tatmin etmesini istiyorum acaba bu fiyata değer mi
bu kulaklıga ben bakmıstım almadan once ama bence markaya kanmamak lazm razer olabır ama sız gınede baska marka bakmanızı tavısye ederım eger bunu alıcam dersenız de ıyıdır

KeremmOz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
KeremmOz
bu kulaklıga ben bakmıstım almadan once ama bence markaya kanmamak lazm razer olabır ama sız gınede baska marka bakmanızı tavısye ederım eger bunu alıcam dersenız de ıyıdır
aldım zaten hocam gelince iletirim nasıl olduğunu

Top Bottom