Neler Yeni

GT 301 Kasa 360mm takılır mı?

EmreUysal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Emre Uysal
GT 301 Kasam var ve 7800x3dyi soğutmak için sıvı soğutma arayışındayım. Alınca da iyi bir sıvı soğutma alıp işlemcinin hakkını vermek istiyorum fakat tek sıkıntı kasada takacak yer sıvı soğutma alıp kasanın ön tarafına monte etmek mantıklı olur mu? Yoksa sadece üst tarafına 2 adet daha egzoz fanı alsam yeter mi?

Lumionist

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Eray Helvacı
Kasanın önüne takanlar da var sıvı soğutmayı ki bence çok çekici duruyor neden bilmiyorum üst kısma takarsan 2fanlı bir soğutucu o da yeterli olur. Bununla ilgili bir makale varduı, üst tarafa takınca 1 2 derece fark ediyordu sıcaklıkta

The GodFather

80+ Silver
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Kasanın önüne takanlar da var sıvı soğutmayı ki bence çok çekici duruyor neden bilmiyorum üst kısma takarsan 2fanlı bir soğutucu o da yeterli olur. Bununla ilgili bir makale varduı, üst tarafa takınca 1 2 derece fark ediyordu sıcaklıkta
Not: Kasanın üstüne her 240mm uymuyor

EmreUysal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Emre Uysal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Biliyorsanız uyan birkaç model paylaşma şansınız var mı anakartım asus b650m k

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
775
İsim
YILDIRIM
Biliyorsanız uyan birkaç model paylaşma şansınız var mı anakartım asus b650m k
Kasanı yeni aldıysan iade etme şansın varsa et yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum bu kasayı malzeme kalitesi olarak çok iyi bir kasa ama küçük bir kasa olduğu için hiç bişey sığmıyor ekran kartımı yükselticem mesela ama yeni nesil 3 fanlı kartlardan sadece sapphire modeli sığıyor mesela. Senin soruna gelecek olursak üst kısma sıvı soğutma takarken ramlerininde büyüklüğü önemli imzamdaki parçalara sahibim ben üst kısma takmayı başardım ama milimetrik olarak taktım rami çıkartmak istesem çıkartamıyorum öyle diyim sana 😂

EmreUysal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Emre Uysal
Kasanı yeni aldıysan iade etme şansın varsa et yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum bu kasayı malzeme kalitesi olarak çok iyi bir kasa ama küçük bir kasa olduğu için hiç bişey sığmıyor ekran kartımı yükselticem mesela ama yeni nesil 3 fanlı kartlardan sadece sapphire modeli sığıyor mesela. Senin soruna gelecek olursak üst kısma sıvı soğutma takarken ramlerininde büyüklüğü önemli imzamdaki parçalara sahibim ben üst kısma takmayı başardım ama milimetrik olarak taktım rami çıkartmak istesem çıkartamıyorum öyle diyim sana 😂
Alalı uzun zaman oldu dediğiniz gibi ekran kartım ucu ucuna takılı şu anda umarım sorunsuz şekilde alıp takabilirim.

EmreUysal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Emre Uysal
Öne 360mm takıp yukarı 2 tane fan takmak daha güvenli olur gibime geliyor mantıksız olur mu? 7800x3dyi soğuturken sıkıntı çeker miyim?

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,245
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Asus tuf x570 plus wifi anakartla Asus tuf 240lc yi kullanabiliyordum ben