Neler Yeni

🔥İndirim ÜNLÜ BAĞIS SİTESİ 750 TL'ye 75Tl indirim cs2 skin alabilirsiniz vs...

Cheerios

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Deniz
Bıçak satılır

A_TURAN_A

80+ Bronze
oyun kodu alınacaksa hepsiburada trendyol gibi siteler daha uygun silah alınacaksa da steam den almak hem komisyonsuz oluyor hem de nays ile alınınca zaten yüzde 10 iade ediliyor bence mantıksız.

TerzP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
S
oyun kodu alınacaksa hepsiburada trendyol gibi siteler daha uygun silah alınacaksa da steam den almak hem komisyonsuz oluyor hem de nays ile alınınca zaten yüzde 10 iade ediliyor bence mantıksız.
%10 50 TL ye kadar iade mevcut hocam nays eskisi kadar kazandırtmıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Mustafa kahveci
Hocam yanlış düşünüyorsunuz benim bıçağım var steamda en düşük 7950 TL satılıyor ama ben 5300 e elden bynogamede ise 5800 e satıyorum yüzde 30 gibi bir indirimden bahsediyoruz yani indirimden indirime değişecek bir olay

A_TURAN_A

80+ Bronze
Hocam yanlış düşünüyorsunuz benim bıçağım var steamda en düşük 7950 TL satılıyor ama ben 5300 e elden bynogamede ise 5800 e satıyorum yüzde 30 gibi bir indirimden bahsediyoruz yani indirimden indirime değişecek bir olay
hmm o zman mantıklı ben steam de silah fiyatı atıyorum 100 liraysa bynogame de kar payı koyup 130 liraya satılıyordur diye düşünmüştüm , silahlar steamdan ucuzsa mantıklıymış.

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Mustafa kahveci
hmm o zman mantıklı ben steam de silah fiyatı atıyorum 100 liraysa bynogame de kar payı koyup 130 liraya satılıyordur diye düşünmüştüm , silahlar steamdan ucuzsa mantıklıymış.
Yok hocam bynogamede genelde çoğu skin daha ucuz olur siz alacağınız zaman bynogameden alın millet parayı çekebildiği için daha ucuza veriyor satılsın elime sıcak para düşsün diye
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yo 150TL şuan.
Yanlışınız var 50 TL mevcut sınır

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
964
İsim
Ahmet Şeker
steamde pahalı sitede uygun bir eşya bulup bakiye için yapılabilir ama steam komisyonu yine düşürür baya

A_TURAN_A

80+ Bronze
Yok hocam bynogamede genelde çoğu skin daha ucuz olur siz alacağınız zaman bynogameden alın millet parayı çekebildiği için daha ucuza veriyor satılsın elime sıcak para düşsün diye
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yanlışınız var 50 TL mevcut sınır
Teşekkür ederim ben bynogame pahalıdır diye düşündüğümden hiç girmiyordum şimdi oradan da bakarım 🙂

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,000
Üyeler
140,742
Son üye
ahmetsyhglu
Top Bottom