Neler Yeni

Mezun Senesinde Diş Fırçalamak Mantıklı mı ?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Ömer Faruk ARABOĞA
Arkadaşlar Merhaba,
say 1k istiyorum 3 yıllık mezunum netlerim 70 80 ayt, 50 60 tyt bugüne kadar dişimi hiç fırçalamadım sizce bundan sonra diş fırçalamak mantıklı mı, yoksa zaten iş işten geçti deyip hiç fırçalamasam sağlık problemi yaşar mıyım ? Bana göre diş fırçalamak zaman kaybı o sürede 3 tane paragraf çözerim daha iyi fikirleriniz çok önemli.

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,623
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Hacı 3 senelik mezun olduğunu varsayarsak, eğer dişini firçalasaydın 36x30×6 dan şu ana kadar dış fircalaman 108 saatini alırdı. Fazlaca çalışma süresi. Bence mantıklı. Tavsiyem duş almayıp tuvalet sürelerini de kısaltman olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Ömer Faruk ARABOĞA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hacı 3 senelik mezun olduğunu varsayarsak, eğer dişini firçalasaydın 36x30×6 dan şu ana kadar dış fircalaman 108 saatini alırdı. Fazlaca çalışma süresi. Bence mantıklı. Tavsiyem duş almayıp tuvalet sürelerini de kısaltman olur.
Hocam iyi güzel demişsiniz de 36x30x6 ne alaka onu anlayamadım

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,623
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Hocam iyi güzel demişsiniz de 36x30x6 ne alaka onu anlayamadım
Hocam 36 aydır çalıştığını varsayarak, ayı 30 gün alıp, 6dk günlük ortalama dis fırçalama suresi ile hesap yaptım. Tyt problemler anlarsın ya 😉

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Ömer Faruk ARABOĞA
Hocam 36 aydır çalıştığını varsayarak, ayı 30 gün alıp, 6dk günlük ortalama dis fırçalama suresi ile hesap yaptım. Tyt problemler anlarsın ya 😉
Anladım hocam eyvallah bu arada öneriniz için de teşekkür ederim bundan sonra 2 ayda 1 duşla dayanmaya çalışacağım teşekkürler

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar Merhaba,
say 1k istiyorum 3 yıllık mezunum netlerim 70 80 ayt, 50 60 tyt bugüne kadar dişimi hiç fırçalamadım sizce bundan sonra diş fırçalamak mantıklı mı, yoksa zaten iş işten geçti deyip hiç fırçalamasam sağlık problemi yaşar mıyım ? Bana göre diş fırçalamak zaman kaybı o sürede 3 tane paragraf çözerim daha iyi fikirleriniz çok önemli.
Bu konuyu açıp cevapları okuyana kadar 10 paragraf çözerdin. Bence konu açmak yerine diş fırçala zaman açısından daha tasarruflu 😂

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Ömer Faruk ARABOĞA
Bu konuyu açıp cevapları okuyana kadar 10 paragraf çözerdin. Bence konu açmak yerine diş fırçala zaman açısından daha tasarruflu 😂
Hocam sadece tuvaletteyken bakıyorum biraz uzun sürüyor az tuvalete gittiğim için
(tercihen haftada 1)

imfloscy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
480
İsim
Emre Efe
allah askina su foruma artik technopattaki gibi konu onaylama gelsin adminler tarafindan ya

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,623
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Ömer Faruk ARABOĞA
Hocam çok merak ettiğim bir soru var hayatınızda kaç kere ilk 1000e giren birini gördünüz bunlar normal insan değiller, ben birine rastladım şahsen ve böyle yaşıyordu o yüzden ben de böyle yapıyorum konfor alanınızdan çıkmamız lazım her gün diş fırçalamak da ne öyle zaman kaybı bakın 108 saat kazanmışım bile böyle bir yorum bana çok seviyesizce geldi açıkçası
allah askina su foruma artik technopattaki gibi konu onaylama gelsin adminler tarafindan ya

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Ömer Faruk ARABOĞA
Hocam niye öyle diyorsunuz daha tuvaletten çıkmadım.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,056
Üyeler
140,756
Son üye
Mustafa Coşkuner
Top Bottom