Neler Yeni

⚖️Hepsiburada THH Savunma Özeti Rezilliği⚖️

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Şunu içtenlikle söylemek istiyorum yazıklar olsun böyle karara başka bir şey demek istemiyorum 2'dir kendi ilçem'den başvuru yaptım ilki farklı 2'si farklı 2'sindede haklı olduğum halde red yedim ne diyim bilmiyorum cidden Şu ürün için verilen karar beni kötü niyetli olarak belirtmişler aynen indirim yok!

Bu ürünü alıp gönderilen var ellerine ben ve birçok kişinin ise iptal edildi video'daki aynı durum bende mevcut

IMG-20231207-WA0017.jpg
2.jpg

Ekran Alıntısı.JPG
aad.JPG

Son düzenleme:

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Yavuz
Benimki iptal edildiğinde 150₺ kupon vermişlerdi zaten uğraşmıyordum işime geldi.

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,062
İsim
Berk
KÖTÜ NİYET DEĞİL Mİ AMA? 1,500TL OLAN BİR ŞEYİ TUTTURMUŞSUN 300TL ALMAK İSTİYORSUN İYİ AL KNK

• Konu Sahibi Konu Sahibi
KÖTÜ NİYET DEĞİL Mİ AMA? 1,500TL OLAN BİR ŞEYİ TUTTURMUŞSUN 300TL ALMAK İSTİYORSUN İYİ AL KNK
bu fiyat hatası ile ilgili birçok şikayet gösterebilirim ama gerek yok senin gibilere bunu göstermeye bu ürünü alanların bir kısmına bu fiyattan gönderip bir kısmınınkini iptal etti neresinde var adalet? ya komple iptal et yada adaletli davran herkese gönder bu yapılan sözde fiyat hatası tamamiyle reklam amaçlı yapılıyor birçok kanıt var elimde bu tarz durum için ama thh ise beni haksız buluyor :D

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Enes kaya
Hadi la ordan. Gel bi tane köprü satiyorum ilk parayi at sonra mahkemeye basvurursun köprüm gelmedi diye

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Enes kaya
Uygunsuz davranış

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Enes kaya
Bide cok biliyor gibi thh falan basvuruyor. Siparis aldigin uygulamanin heryerinde satici siparisi iptal etme hakkina sahip yaziyor

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,062
İsim
Berk
bu fiyat hatası ile ilgili birçok şikayet gösterebilirim ama gerek yok senin gibilere bunu göstermeye bu ürünü alanların bir kısmına bu fiyattan gönderip bir kısmınınkini iptal etti neresinde var adalet? ya komple iptal et yada adaletli davran herkese gönder bu yapılan sözde fiyat hatası tamamiyle reklam amaçlı yapılıyor birçok kanıt var elimde bu tarz durum için ama thh ise beni haksız buluyor :D
senin gibiler koyun olduğu için güdülmeye müsait'ler! cümleleri nerenden algıladıysan artık şu yorumu yapmak için
benim gibi veya senin gibi, sen laftan anlamıyorsun. çok amerikan vari filmler izlemişsin, hak hukuk kovaladığını sanıyorsun. insan hiç mi sormaz ya burada bir fiyat hatası var belli ki, ha ben gidiyim bunu 300tl ye alayım bana gönderirler ne de olsa, biraz utanacaksın. valla içinizdeki hoş görüyü, iyi anlayışı da öldürmüşler. bir ümit gelir diye sipariş geçmişsin ama gel gör ki sana cevabını da vermişler hala tutmuş buraya bomboş bir konu açıp forumu kirletiyorsun. koyun olsan sensin. ne diyim iyi al diyorum ben de sana.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom