Neler Yeni

FC24 oyun çok zor geliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Göktuğ efe çoban
3 hafta önce fc24 aldım ve 3 haftadır aktif oynuyorum hatta oyunda 85 saati devirdim ama squad battlesda botu profesyonelde dünya klasında farkla yenmeme rağmen rivals girdiğim zaman fark yiyorum ve çok zorlanıyorum dualshock4 ile oynuyorum sizce nasıl oyunu öğrenip alışabilirim

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,964
İsim
HBE
3 hafta önce fc24 aldım ve 3 haftadır aktif oynuyorum hatta oyunda 85 saati devirdim ama squad battlesda botu profesyonelde dünya klasında farkla yenmeme rağmen rivals girdiğim zaman fark yiyorum ve çok zorlanıyorum dualshock4 ile oynuyorum sizce nasıl oyunu öğrenip alışabilirim
Oyunun meta kartları var. Rakibin kartları daha iyi olabilir. Bazen kartlar devreye giriyor bu maalesef böyle. Ne kadar iyi oynarsan oyna, kartların da oyuna ciddi bir etkisi mevcut.

Meta kartlarla bir kadro kurarsan kazanma olasılığı artar. Savunmayı ileride değil ben geride yapmayı seviyorum. Daha çok gol yiyorum ama aldığım zaman daha hızlı şuta gidiyorum kontra atakla mesela. Bu tür kendine göre bir oynayış stili belirle. Başarısız olduğunu düşünüyorsan taktiğini değiştirmekten çekinme. Dene ve en doğru olanı bul. Doğru olan başkasının oynadığı değil, kendine en uygun olanı bulduğun oluyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Göktuğ efe çoban
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyunun meta kartları var. Rakibin kartları daha iyi olabilir. Bazen kartlar devreye giriyor bu maalesef böyle. Ne kadar iyi oynarsan oyna, kartların da oyuna ciddi bir etkisi mevcut.

Meta kartlarla bir kadro kurarsan kazanma olasılığı artar. Savunmayı ileride değil ben geride yapmayı seviyorum. Daha çok gol yiyorum ama aldığım zaman daha hızlı şuta gidiyorum kontra atakla mesela. Bu tür kendine göre bir oynayış stili belirle. Başarısız olduğunu düşünüyorsan taktiğini değiştirmekten çekinme. Dene ve en doğru olanı bul. Doğru olan başkasının oynadığı değil, kendine en uygun olanı bulduğun oluyor.
hocam kartlarım aslında iyi gibi karşıya benden düşük bir adam gelse bile baya kötü eziliyorum ama dünya klasında hiç zorlanmadan botu ezebiliyorum 90 gen 33 kimya takımları

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,964
İsim
HBE
hocam kartlarım aslında iyi gibi karşıya benden düşük bir adam gelse bile baya kötü eziliyorum ama dünya klasında hiç zorlanmadan botu ezebiliyorum 90 gen 33 kimya takımları
Valla benim takım aşağıdaki gibi. Sadece malen 89 evolve. Easysbc.io tarafında o kartı kaldırdılar için olabilirsiniz gösteriyorum.

Screenshot_20240305_235956_Chrome.jpg

Bu kadro 89-90 meta kadro. 4-5 salladığım oluyo 4-5 yediğim de.

MustafaaY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Mustafa Yeşilyurt
Zor değil sen kötüsün

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Göktuğ efe çoban
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Valla benim takım aşağıdaki gibi. Sadece malen 89 evolve. Easysbc.io tarafında o kartı kaldırdılar için olabilirsiniz gösteriyorum.

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

hocam benim kadroda aşağıda yani bu kadroyla çok fazla gol yiyorum birde takım çok kötü pas yapıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zor değil sen kötüsün
işte hocam nasıl gelişebilirim onu soruyorum

Ekler

• resim_2024-03-06_000723580.png
    resim_2024-03-06_000723580.png
    2.4 MB · Hit: 27

nurettinsevinc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
384
İsim
Nurettin Sevinç
Arkadaşın söylediği gibi oyunun meta kartları var. Her promoda öne çıkan kartlar oluyo. Örneğin sağ kanatta 500k verdiğim dembele yürüyemiyor. Ama 30k olan fantasy politano tıkır tıkır yürüyor.

Bence biraz doktorfut ve riv9 gibi oyucuların videolarını izleyerek oyununu geliştirebilirsin.

IMG_1590.jpeg

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Göktuğ efe çoban
Arkadaşın söylediği gibi oyunun meta kartları var. Her promoda öne çıkan kartlar oluyo. Örneğin sağ kanatta 500k verdiğim dembele yürüyemiyor. Ama 30k olan fantasy politano tıkır tıkır yürüyor.

Bence biraz doktorfut ve riv9 gibi oyucuların videolarını izleyerek oyununu geliştirebilirsin.

Alıntıyı görüntüle
hocam kadroma biraz upgrade yaptım bakın sizce nasıl olmuş kaleye pope yada allison alıcam jeton biriktiriyom

Ekler

• resim_2024-03-07_002233865.png
    resim_2024-03-07_002233865.png
    965 KB · Hit: 16
  • Ekran görüntüsü 2024-03-07 002013.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-07 002013.png
    94.9 KB · Hit: 17

ErenMaiky

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
858
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar
Steam
https://steamcommunity.com/id/maikyeren/
Discord
Maiky#6172
hocam kadroma biraz upgrade yaptım bakın sizce nasıl olmuş kaleye pope yada allison alıcam jeton biriktiriyom
kaleye 88 donnaruma totw al. sağ bekini değiştir sağ stoperini değiştir todibo kkg yapabilrsin

kadro.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Göktuğ efe çoban
kaleye 88 donnaruma totw al. sağ bekini değiştir sağ stoperini değiştir todibo kkg yapabilrsin

Alıntıyı görüntüle
MaşAllah hocam sizin kadro iyiymiş ben başlayalı 3 hafta oldu zaten yavaş yavaş gelişiyorım

Alıntıyı görüntüle
Hocam donarrumanun 89 olan totw simi peki sizce neden o diğer kaleciler daha çok metası yüksekken

Son düzenleme:

ErenMaiky

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
858
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar
Steam
https://steamcommunity.com/id/maikyeren/
Discord
Maiky#6172
MaşAllah hocam sizin kadro iyiymiş ben başlayalı 3 hafta oldu zaten yavaş yavaş gelişiyorım

Hocam donarrumanun 89 olan totw simi peki sizce neden o diğer kaleciler daha çok metası yüksekken
88 olanı şuan en ucuz ve oyundaki en iyi 10. kaleci metasında

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,833
Üyeler
141,193
Son üye
oyungezer
Top Bottom